Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ବାହା ହେଉଛନ୍ତି ବରୁଣ୍ ଧୱନ୍: ଅଲିବାଗରେ ବୁକ୍ ହୋଇଛି ହୋଟେଲ୍, ସାମିଲ୍ ହେବେ ୨୦୦ ଅତିଥି

13/01/2021 at 2:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୦୧ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧୱନ ଓ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଦୁହେଁ ଏହି ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ହିଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ବରୁଣ ଓ ନତାଶା ଗତ ବର୍ଷ ମେ’ ମାସରେ ବାହା ହୋଇଥାନ୍ତେ। କିନ୍ତୁ କରୋନା ଓ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ସ୍ଥଗିତ ହୋଇଥିଲା।

ବରୁଣ ଓ ନତାଶାଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ଅଲିବାଗର ଏକ ହୋଟେଲ ବୁକ କରାଯାଇଛି। ପଞ୍ଜାବୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ବାହାଘର ହେବ। ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ବାହାଘରରେ ୨୦୦ ଅତିଥି ସାମିଲ ହେବେ। ନିକଟରେ ବରୁଣ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଲିବାଗର ଏକ ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲ ଯାଇଥିଲେ।

ବରୁଣ ଓ ନତାଶା ବହୁ ଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ଖାସ୍ ମଉକାରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଉଭୟଙ୍କ ଅନେକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। କଫି ୱିଥ୍ କରନ୍-୬ ରେ ବରୁଣ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ନତାଶାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଇସାରା କରିଥିଲେ। ବରୁଣ କହିଥିଲେ ଯେ ନତାଶା ତାଙ୍କର ପିଲାଦିନର ସାଙ୍ଗ। ନତାଶା ବହୁତ ସପୋର୍ଟିଭ୍ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଥିଲେ।

ବରୁଣ ଧୱନ ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ସହ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ୨୦୨୧ ରେ ନତାଶାଙ୍କ ସହ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନୂଆ ନାଁ ଦେଇପାରଟନ୍ତି। ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ବାହାଘରକୁ ନେଇ କଥା ହେଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଛି ଠିକ ହୋଇନାହିଁ। ଚଳିତ ବର୍ଷ କରୋନା ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିଲେ ସେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। 

ନତାଶା ଦଲାଲ ଫ୍ୟାସନ ଡିଜାଇନିଙ୍ଗ୍ ରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୩ରେ ସେ ଫ୍ୟାସନ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି, ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଡିଗ୍ରୀ କରିଥିଲେ। ପଢି ସାରିବା ପରେ ସେ ଡ଼ିଜାଇନିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଆଜି ସେ ଫ୍ୟାସନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ନାଁ। ତାଙ୍କର ନିଜର ଏକ କ୍ଲଦିଙ୍ଗ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହାକୁ ବଲିଉଡର ଟପ ଷ୍ଟାର୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

   Related Posts