Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ପୁଣି ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ଏସିଆ କପ୍ କ୍ରିକେଟ‌, ୨୦୨୨ରେ ଖେଳାଯିବ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ
  • ||
  • ଗୋପ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ସିଲ୍ : ମ୍ୟାନେଜର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରମ୍‌ଜାନ୍ ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପରେ କଟକଣା ଲଗାଇଲା ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗଞ୍ଜାମର ସବୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ୭ଦିନ ବନ୍ଦ, ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଳନ ବାରଣ
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରଣା, ପ୍ରେମିକ ଦୁଆରେ ପ୍ରେମିକା, ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦେଇଛି ଧାରଣା
  • ||
  • କଟକ : ଗିରଫ ହେଲା ହାଇଦରର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବ୍, ସୋମବାର ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ କରିଥିଲା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲେ ତାଲା, ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଭଡା ଘରୁ ମିଳିଲା ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦାୟୀ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଶୁଭଙ୍କର ଗିରଫ ପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ମହିଳା କାହିଁକି କରୁନାହାଁନ୍ତି ପୋଲିସକୁ ସହଯୋଗ?

3/09/2018 at 6:06 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩|୯: ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପାଇ ଶୁଭଙ୍କର ଦାସଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । ହେଲେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ମହିଳା ଏବେ ପୋଲିସକୁ ସହାୟତା କରୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅସଦାଚରଣ ମାମଲାରେ ଶୁଭଙ୍କରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାପାଇଁ ମହିଳା ଜଣକ ରବିବାର ଥାନାରେ ବହୁ ଚାପ ପକାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଏବେ ଥାନାକୁ ଆସି ତାଙ୍କର ବୟାନ ଦେଉନାହାନ୍ତି ମହିଳା ଜଣକ । ରବିବାର ରାତିରେ ମହିଳାଯଣକ ଶୁଭଙ୍କରକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ କହି ଥାନାବାବୁଙ୍କୁ ନାକେଦମ କରିଥିଲେ । ଖାରବେଳନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚନ୍ଦ୍ରମା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ନିଜ ପୁଅ ସହିତ ରୁହନ୍ତି ମହିଳା ଜଣକ । ପୁର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଆଇପିଏଲ କ୍ରୀକେଟ ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ଶୁଭଙ୍କରଙ୍କୁ କଟକ ବାରବାଟିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଶୁଭଙ୍କର ମହିଳାଙ୍କୁ ଟଣା ଓଟରା ମାଡ ମାରିବା ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଶୁଭଙ୍କରକୁ ଖାରବେଳନଗର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ତା ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨୯୪, ୩୪୧, ୩୨୩, ୪୨୭ ୩୫୪ଏ ୩୫୪ବି ଓ ୫୦୬ ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି ।
ମହିଳାଙ୍କ ଅସହଯୋଗ ପାଇଁ ଖାରବେଳନଗର ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ସିଆରପିସି ଧାରା ୧୬୦ ରେ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି । ମହିଳାଙ୍କର ୧୬୧ ଧାରାରେ ଖାରବେଳନଗର ଥାନାରେ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ କୋର୍ଟରେ ତାଙ୍କର ୧୬୪ ଧାରାରେ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯିବ । ତେବେ ରବିବାର ଶୁଭଙ୍କରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଥାନାରେ ତୁମ୍ବି ତୋଫାନ କରିଥିବା ମହିଳା ଜଣକ କାହିଁକି ପୋଲିସକୁ ସହଯୋଗ କରିନାହାନ୍ତି । ଜଦି ମହିଳା ସହଯୋଗ ମକରନ୍ତି ତେବେ ଖାରବେଳନଗର ଥାନା ପୋଲିସ କରିବ କଣ । ଏତଲା ଦେଇ ମୁଙଁ ଫେରାଇ ନେଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କଣ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବ ତାକୁ ନେଇ େବେ ଚାଲିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା ।

   Related Posts