Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ICICI ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି କାର୍ଡଲେସ ସପିଂ, ମୋବାଇଲ ଏବଂ ପାନ୍ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ପାଇବେ ସହଜ EMI ସୁବିଧା

21/11/2020 at 3:58 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୧୧ : ଯଦି ଆପଣ ମାର୍କେଟରେ ଭଲ ଜିନିଷ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କ୍ରେଡିକ୍ କାର୍ଡ କିମ୍ବା ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ନାହିଁ, ତେବେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ICICI ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ତାର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସୁବିଧା । ଯେଉଁଥିରେ କି ଆପଣ କେବଳ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଏବଂ ପାନ୍ କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ହିଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ । ଆଉ ଏକ ସୁବିଧା ହେଉଛି ଆପଣ ଯାହା କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ତାହାକୁ EMI ଆକାରରେ ମଧ୍ୟ ପୈଠ କରିପାରିବେ ।

ଏହି ସୁବିଧାକୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ‘ICICI ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କାର୍ଡଲେସ୍ EMI’ ନାମରେ ନାମିତ କରିଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଏହି ସୁବିଧା ଦ୍ବାରା ଗ୍ରାହକମାନେ ଅଧିକ ଫାଇଦା ଉଠାଇପାରିବେ । ଡେବିଟ କାର୍ଡ, କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ ମୋବାଇଲ ପେମେଣ୍ଟ ବିନା କେବଳ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଏବଂ ପାନ୍ କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ସପିଂ କରିପାରିବେ ।

କିଭଳି ଏହି ସୁବିଧା ହାସଲ କରିବେ ?

ଏହା ପୁରାପୁରି ଭାବେ ଡିଜିଟାଲ ଇଏମଆଇ ପ୍ଲାନ୍, ଯାହାକି ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ପାଇନ୍ ଲାବସ୍ ସହିତ ବୁଝାମଣାରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସୁବିଧାକୁ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସହିତ ରେଜିଷ୍ଟର ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଏବଂ ପାନ୍ କାର୍ଡ ନମ୍ବର କହିବେ । ଏହା ପରେ ଆପରଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଯେଉଁ ଓଟିପି ଆସିବ ତାହାକୁ ପିଓଏସ ମେସିନ ମାଧ୍ୟମରେ ସପିଂ କରିପାରିବେ ।

ICICI ବ୍ୟାଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ସୁଦୀପ୍ତ ରାୟ କହିଛନ୍ତି, ଏବେ ଅନେକ ଗ୍ରାହକ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଏବଂ ଡେବିଟ କାର୍ଡରେ ମିଳୁଥିବା EMI ମାଧ୍ୟମରେ ସପିଂ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଆହୁରୀ ସୁବିଧାଜନକ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ କାର୍ଡଲେସ EMI ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କେବଳ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଏବଂ ପାନ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ କାରବାର କରିପାରିବେ । ତେବେ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଏହି ସୁବିଧା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଏହା ସୁବିଧା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ୧୦ ଳକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସପିଂ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଇଏମଆଇ ସୁବିଧା ୩ ମାସରୁ ୧୫ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ।

ଏହି ସୁବିଧାକୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ‘ICICI ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କାର୍ଡଲେସ୍ EMI’ ନାମରେ ନାମିତ କରିଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଏହି ସୁବିଧା ଦ୍ବାରା ଗ୍ରାହକମାନେ ଅଧିକ ଫାଇଦା ଉଠାଇପାରିବେ । ଡେବିଟ କାର୍ଡ, କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ ମୋବାଇଲ ପେମେଣ୍ଟ ବିନା କେବଳ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଏବଂ ପାନ୍ କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ସପିଂ କରିପାରିବେ ।

   Related Posts