Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଏବେ ଓରଟେଲ୍‌ରେ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ୍, ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ପ୍ରମୁଖ ମିଡିୟମରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଚ୍ୟାନେଲ୍ NEWS 7

14/04/2020 at 8:08 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୪/୪: ଓଡ଼ିଶାର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରମୁଖ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ୍‌ ଏବେ ଓରଟେଲ୍‌ କମ୍ୟୁନିକେସନ ନେଟଓ୍ବାର୍କରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଛି। ରାଜ୍ୟର ଏହି  ୨୪X୭ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ NEWS 7 ଓରଟେଲ୍‌ ଡିଟିଏଚ୍‌ର ୭୦୪ ନମ୍ବରରେ ଦେଖାଯାଉଛି। ଏଥି ସହିତ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଡିଟିଏଚ୍‌ ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ମିଡିୟମରେ ଉବଲବ୍ଧ ହୋଇଛି ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ୍। ଏହି ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଟାଟା ସ୍କାଏ (୧୭୭୩), ଭିଡିଓକନ (୮୩୫), ଡିସ୍‌ ଟିଭି ( ୧୩୬୩), ଏୟାରଟେଲ (୬୧୦), ସନ୍‌ଡାଇରେକ୍ଟ (୬୬୨), ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ମିଡିଆ( ୧୩୪), ଜିଟିପିଏଲ୍‌( ୭୧୬), ହାଥଓ୍ବେ ( ୭୨୬), ସିଟି ହାଇଦ୍ରାବାଦ(୬), ସିଟି କୋଲକାତା (୪୫୭), ମନ୍ଥନ(୭୯୦) ଆଦି  ମିଡିୟମରେ ଏବେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଛି NEWS 7 । ଓଡିଶାରେ ଖବର ଏବଂ ଖବର ଭିତ୍ତିକ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସାରଣ ସହ ଖବର ଉପ​‌ରେ ବରାବର ନଜର ରଖୁଥିବା ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ୍‌ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ଆସ୍ଥାଭାଜନ ହେବା ସହ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିଛି। ଏବେ ଦର୍ଶକଙ୍କ  ଚାହିଦା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇ ଅଧିକ ମିଡିୟମରେ ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛି।       

   Related Posts