Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାଧାରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ: ଗୋଟେ ମିସ୍ କଲରେ ହୋଇଯିବ କାମ

26/04/2019 at 1:21 PM

ଆଜିକାଲିର ଧାଁ ଦୌଡ ଜୀବନରେ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ସମୟର ଅଭାବ ଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଯାଇ ଆକାଉଣ୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସୂଚନା ଜାଣିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବ୍ୟାଙ୍କ କରାଇଛି। ଏବେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଯାଇ ଆକାଉଣ୍ଟ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ। ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖାସ ସର୍ଭିସ ଯୋଗାଇବ। ଗୋଟେ ମିସକଲ ଦ୍ବାରା ଘରେ ବସି ବସି ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କର ଗ୍ରାହକମାନେ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟ ସଂମନ୍ଧିତ ସବୁ ସୂଚନା ଜାଣିପାରିବେ।  
ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କର ମିସ କଲ ସର୍ଭିସ ସେହି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ୱର ନିଜ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହ ପଞ୍ଜିକୃତ କରାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସର୍ଭିସ ପାଇଁ କେବଳ ନିଜ ମୋବାଇଲ ନମ୍ୱରରୁ ବ୍ୟାଙ୍କର ଟୋଲ ଫ୍ରି ନମ୍ୱର ୧୮୦୦ ୧୮୦ ୨୨୨୩ ବା ୦୧୨୦-୨୩୦୩୦୯୦ ରେ ମିସ କଲ କରିବାକୁ ହେବ। ଏହା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପଠାଯାଇଥିବା ଏସଏମଏସରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ସୂଚନା ଜାଣିହେବ।
-ଏହି ସର୍ଭିସ ପାଇଁ କୌଣସି ଚାର୍ଜ ଲାଗେ ନାହିଁ।
– ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଥିବା ବାଲାନ୍ସ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମିଳିଥାଏ।
– ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଥିବା ବାଲାନ୍ସ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସୁବିଧାଜନକ ଓ ସୁରକ୍ଷିତ ଉପାୟ ଅଛି। ପିଏନବି ମିସ କଲ ଆଲର୍ଟ କରାଇବା ପାଇଁ ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଯାଇ ନିଜ ମୋବାଇଲ ନମ୍ୱରକୁ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହ ରେଜିଷ୍ଟର କରାଇଲେ ଏହି ସର୍ଭିସର ଫାଇଦା ଉଠାଇପାରିବେ।   
– ଏବେ ଏହି ସର୍ଭିସ କେବଳ ସେଭିଙ୍ଗ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଓ କରେଣ୍ଟ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି। ଏହି ସର୍ଭିସକୁ କେତେ ଥର ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ ତାର ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସୀମା ରଖାଯାଇନାହିଁ।

   Related Posts