Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପରିବାର ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ମୁରଲୀ ବିଜୟ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ରେ ପ୍ରେମ ଓ ପ୍ରତାରଣାର ଏକ ନିଆରା କାହାଣୀ

1/06/2020 at 4:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୧|୦୬: ଭାରତୀୟ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ସୋମବାର ଅର୍ଥାତ ଜୁନ୧ରେ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ୩୫ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ଦଳରୁ ବାହାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ଦିନେଶ ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କ ଭଳି ୨୦୧୯ ବିଶ୍ୱକପ୍ ସେମିଫାଇନାଲରେ ହିଁ ଶେଷ ଦିନିକିଆ ଖେଳିଥିଲେ । ଆଇସିସି ଓ ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉପରେ ନଜର ପକାଇଲେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଖେଳାଳି ମୁରଲୀ ବିଜୟଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାଦ ରହିଛି । ମୁରଲୀ ବିଜୟ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଜୀବନ ସେତେଟା ସୁଗମ ନୁହେଁ । ସେ ୨୦୦୭ରେ ନିଜ ପିଲାଦିନର ସାଥି ନିକିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୨୦୧୨ରେ ନିକିତାଙ୍କ ସହ ମୁରଲୀ ବିଜୟଙ୍କ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟେ ଉଭଯଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ଏହି ଖବର ଜାଣିବା ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ନିକିତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ନିକିତା ମୁରଲୀ ବିଜୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିନେଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ନିକିତା ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ । କାର୍ତ୍ତିକ ମଧ୍ୟ କେବେ ବି ନିଜ ପୁଅ ଉପରେ ହକ୍ ଜମାଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ନିରିକାଙ୍କ ପରେ ୨୦୧୫ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଦୀପିକା ପାଲେକରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ପାଲେକର ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଥିଲେ ଓ କାର୍ତ୍ତିକ ହିନ୍ଦୁ । ତେଣୁ ଉଭୟ ଧର୍ମର ରୀତିନୀତିରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts