Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ପାକିସ୍ତାନର ଏହି ୫ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିନୟ ବାବଦକୁ ଡିମାଣ୍ଡ କରନ୍ତି ଅଧିକ ଟଙ୍କା,୧ ନମ୍ବର ଅଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

6/10/2019 at 7:17 PM

କରାଚି୬|୧୦: ୨୦୧୮ ମସିହାର ଅଧିକା ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରୁଥିବା  ଟପ୍‌ ୫ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକାରେ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ମେହାବିଶ୍‌ ହୟାତ ରହିଛନ୍ତି। ମେହଓ୍ବିଶ୍‌ ଏକାଧାରାରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ମଡେଲ। ୧୯୮୩ ମସିହା ଜାନୁଆରି ୬ ତାରିଖରେ ପାକିସ୍ତାନର କରାଚିରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ମେହଓ୍ବିଶ୍‌ କରାଚି ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସେ ପାଠ ପଢ଼ା ଶେଷ କରିବା ପରେ ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ । ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ୍‌ ପାଇଁ ମେହଓ୍ବିଶ୍‌ ୪୨୦୦ ଡଲାର ଡିମାଣ୍ଡ କରିଥାନ୍ତି।

୪- ୨୦୧୮ ମସିହାର ଅଧିକା ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରୁଥିବା  ଟପ୍‌ ୫ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକାର ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ସନମ ବଲୁଚ୍‌ଙ୍କ ନାଁ ରହିଛି। ୧୯୮୬ ମସିହା ଜୁଲାଇ ୧୪ ତାରିଖ​‌ରେ ପାକିସ୍ତାନର କରାଚିରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା।  ପାକିସ୍ତାନର ଟେଲିଭିଜନରେ ପ୍ରସାରିତ ବହୁ ଧାରାବାହିକରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରତି ଏପସୋଡ୍ ପାଇଁ ସୋନମ ୪୪୦୦ ଡଲାର ଡିମାଣ୍ଡ କରିଥାନ୍ତି।

୩- ୨୦୧୮ ମସିହାର ଅଧିକା ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରୁଥିବା  ଟପ୍‌ ୫ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକାର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଏନି ଜାଫରୀଙ୍କ ନାଁ ରହିଛି। ୧୯୮୧ ମସିହା ଜୁନ୍‌ ୯ ତାରିଖରେ ପାକିସ୍ତାନ କରାଚିରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଟେଲିଭିଜନ ଓ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ୍‌ ପାଇଁ ଏନି ଜାଫରୀ ୪୭୦୦ ଡଲାର ଡିମାଣ୍ଡ କରନ୍ତି।

୨- ୨୦୧୮ ମସିହାର ଅଧିକା ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରୁଥିବା  ଟପ୍‌ ୫ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକାର ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ସଜଲ ଅଲୀଙ୍କ ନାଁ ରହିଛି। ୧୯୯୪ ମସିହା ଜାନୁଆରି ୧୭ ତାରିଖରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ । ବିଭିନ୍ନ ଧାରା ବାହିକ ଓ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଅଭିନୟ  କରନ୍ତି। ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ସଜଲ ୪୮୦୦ ଡଲାର ଡିମାଣ୍ଡ କରନ୍ତି।

୧- ୨୦୧୮ ମସିହାର ଅଧିକା ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରୁଥିବା  ଟପ୍‌ ୫ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକାର ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ମହିରା ଖାନଙ୍କ ନାଁ ରହିଛି। ୧୯୮୪ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୨୧ ତାରିଖରେ ପାକିସ୍ତାନର କରାଚିରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ବିଭିନ୍ନ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ଓ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଅତି ସୁନ୍ଦର ତେଣୁ ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ମହିରା ୫୦୦୦ ଡଲାର ଡିମାଣ୍ଡ କରନ୍ତି।

   Related Posts