Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ଆଜି କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ୟେଦୁରପ୍ପା ସରକାରଙ୍କ ଫ୍ଲୋର୍ ଟେଷ୍ଟ

19/05/2018 at 4:54 AM

ଆଜି କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ୟେଦୁରପ୍ପା ସରକାରଙ୍କ ଫ୍ଲୋର୍ ଟେଷ୍ଟ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆସ୍ଥା ଭୋଟ ପାଇଁ ପ୍ରୋଟେମି ସ୍ପିକରଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତିକୁ ବିରୋଧ କରିଛି କଂଗ୍ରେସ । ବିଜେପି ବିଧାୟକ କେ.ଜି ବୋପୈୟାଙ୍କୁ କାମଚଳା ବାଚସ୍ପତି ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ନିୟମ ବିରୁଦ୍ଧ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସ କହିଛି । ଏ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ଓ ଜେଡିଏସ୍ ପକ୍ଷରୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ରିଟ୍ ପିଟିସନ୍ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଆଜି ସକାଳ ସାଢେ ୧୦ଟାରେ ଶୁଣାଣି ହେବ । ଜଷ୍ଟିସ ଏ.କେ ସିକ୍ରିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ହେବ । ଗୋଟେ ପଟେ ବହୁମତ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବାକୁ ଦମ୍ଭ ଦେଖାଇଛି ବିଜେପି । ଅନ୍ୟପଟେ ନିଜ ନିଜ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ସରକାର ବିରୋଧରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଆଉ ଜେଡିଏସ୍ । ଆସ୍ଥା ଭୋଟ ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବନଜାରା ହିଲସ୍ର ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲରେ ଥିବା କଂଗ୍ରେସ-ଜେଡିଏସ୍ ସବୁ ବିଧାୟକ ବେଙ୍ଗାଲୁର ଫେରିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ରାତିରେ କୁମାରସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଧରି ବିମାନ ଯୋଗେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ବାଙ୍ଗାଲୁର ଫେରିଥିବା ବେଳେ ସିଦ୍ଧରମୟା ତାଙ୍କ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକମାନଙ୍କୁ ଧରି ବସରେ ଫେରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

   Related Posts