Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ନକଲି ଡିଲରଙ୍କ ପାଖରେ କରୀନାଙ୍କ କାର! କେରଳରେ ଦାମୀ ଏସ୍‌ୟୁଭିର ବଡ ବ୍ଲାକ୍ ମାର୍କେଟ୍, ସେଲିବ୍ରିଟି ମୋହରା

30/09/2021 at 2:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୯: ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ନାମରେ ଅନେକ ଠକେଇ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଏଭଳି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ବଲିଉଡରେ ‘ବେବୋ’ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ନାମରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଏକ କାର କେରଳରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ନାମରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବା ଏକ କାରକୁ ନକଲି ଆଣ୍ଟିକ୍ ଡିଲରଙ୍କ ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ପଞ୍ଜୀକୃତ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ପଞ୍ଜୀକୃତ ପ୍ରମାଣପତ୍ରରେ ରଣଧୀର କପୁରଙ୍କୁ ବାପା ଭାବରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଦିଆଯାଇଥିବା ଠିକଣା ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ହିଲ ରୋଡରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

କରୀନାଙ୍କ କାର ସମେତ କୋଡିଏଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ବର୍ତ୍ତମାନ କେରଳର ଆଲାପୁଝା ଜିଲ୍ଲାର ଚରଥାଲା ପୋଲିସ ଅଧୀନରେ ଅଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ମାଲିକାନା ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଆଣିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ମାଲିକାନା ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରି ସେ କିପରି କାର ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ନେଇଗଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସକୁ କହିପାରି ନାହିଁ।

ଗତ ମାସରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ପରିବହନ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀମାନେ ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ଜବତ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ରୋଲ୍ସ-ରୋଏସ୍, ଫେରାରୀ ଏବଂ ପୋର୍ଶ ଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲା। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ସେଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଛି।

ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ପରିବହନ ବିଭାଗ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସହରରେ ଅନେକ ଆମଦାନୀ ହୋଇଥିବା କାର ଲାଇସେନ୍ସ ବିନା ଚଳାଚଳ କରୁଛି ଏବଂ ସେହି କାରଗୁଡିକରେ ସଡକ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦିଆଯାଉ ନାହିଁ। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପରିବହନ ବିଭାଗ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ସହ ମିଳିତ ଅପରେସନ କରି ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ସୁପର କାର ଜବତ କରିଛି।

   Related Posts