Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ହୋଟେଲରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା: ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

7/07/2019 at 3:26 PM

ଯାଜପୁର ୭|୭:  ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କ ଗଳକାଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଯାଜପୁର ପାଣିକୋଇଲି ବଜାରରେ ହୋଇଛି ମର୍ଡର । ମୃତ ଯୁବକ ହେଲେ ପାଣିକୋଇଲି ଗାଁର ରବୀନ୍ଦ୍ର ସାହୁ । ଆଜି ସକାଳୁ ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ହୋଟେଲରେ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଏ ଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସର ଖୋଳତାଡ଼ ଜାରି ରହିଛି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପାଣି କୋଇଲି ବଜାରରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକକୁ ଗଳା କାଟି ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା । ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ । ମୃତକ ହେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ପାଣିକୋଇଲି ଗାଁର ରବୀନ୍ଦ୍ର ସାହୁ । ରବୀନ୍ଦ୍ର କରିଥିବା ନିଜର ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସ୍ଥାନରୁ ଏକ ଛୁରୀ ସହିତ ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପୋଷାକ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ନିଜ ପରିବାରକୁ ଛାଡି କେତେକ ଅସାମାଜିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମିଳାମିଶା କରୁଥିଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର । ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ନିଶା ସେବନ କରୁଥିଲେ । ସେହି ଆସାମାଜିକ ଗୋଷ୍ଠୀ ହିଁ  ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବାପା ।

ଖବର ପାଇ ପାଣିକୋଇଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଯାଜପୁର ରୋଡ ଏସଡିପିଓ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।  ମୃତଦେହ ଜବତ ପରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ  ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ମୃତ ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା ଅଛି । ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା କେସ୍‌ରେ କିଛି ଦିନ ଜେଲ୍‌ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଏକାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତି ଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।

ପାଣିକୋଇଲିରେ ଯାଜପୁର ପୋଲିସର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ରହିଛି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସ୍ଥଳଟି ପାଣିକୋଇଲି ଥାନାଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରତାରେ । ତଥାପି ମର୍ଡର କରି ଫେରାର ହେବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଗଲେ ଅପରାଧୀ ।

   Related Posts