Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଆପଣଙ୍କ ନାଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତିକା ଜୀବନସାଥୀଟିଏ ମିଳିବ

26/12/2018 at 3:33 PM

ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମନରେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତର ଜୀବନସାଥୀକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ। ଝିଅ ହେଉ କିମ୍ବା ପୁଅ ସମସ୍ତେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଚିନ୍ତା କରିଥାଆନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନସାଥୀ କିପରି ହୋଇଥିବ। ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ଆମେ ଆମ ନାଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରରୁ ଜାଣିବା ଯେ ଆମକୁ କିପରି ଜୀବନସାଥୀ  ମିଳିବ।

ଆପଣଙ୍କ ନାଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଇଂରେଜୀ ବର୍ଣ୍ଣମାଳାର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଯଦି ‘ଏ’ ହୋଇଥାଏ ତାହେଲେ ଆପଣ ବଡ ଭାଗ୍ୟବାନ । କାରଣ ଏହି ନାଁର ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିଥାଆନ୍ତି। ଏହି ନାଁର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିଥାଏ ଯିଏ ଏମାନଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ପାଇଥାଏ ଏବଂ ସବୁବେଳେ ଏମାନଙ୍କ ସହ ରହିଥାଏ। ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ଏମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ବଭାବ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଥାଏ।

ଆପଣ ନାଁ ଯଦି ଇଂରେଜୀ ବର୍ଣ୍ଣମାଳାର ‘ଆର’ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥାଏ ତାହେଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ । କାରଣ ଏହି ନାଁର ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ବୁଦ୍ଧିମାନ୍ ଏବଂ ରଚନାତ୍ମକ ହୋଇଥାଆନ୍ତି । ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଧନ ବ୍ୟାପାରରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଧନର ଅଭାବ ହୋଇନଥାଏ। ଏମାନଙ୍କୁ ଏକ ବିଶ୍ବାସୀ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିଥାଏ।

ଆପଣଙ୍କ ନାଁର ଆରମ୍ଭ ଯଦି ଇଂରେଜୀ ବର୍ଣ୍ଣମାଳାର ‘ଏସ୍‌’ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରେମମୟ ହୋଇଉଠିବ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ।  ଏହି ନାଁର ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୟାଳୁ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମୀ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ । ଏମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିଥାଏ ଯିଏ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାଏ।

   Related Posts