Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଛୋଟୀ ସର୍ଦାରନି ଫେମ ମାନସୀ : ବେବି ସାୱାର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

16/03/2020 at 2:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୦୩ : ଛୋଟ ପରଦାର ପପୁଲାର ସିରିଏଲ ସର୍ଦାରନିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନସୀ ଶର୍ମା ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ତାଙ୍କ ଖୁସିର ରାଜ କଣ ଜାଣନ୍ତୁ | ମାନସୀ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ମାନସୀ ଏନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ମାନସୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଯୁବରାଜ ହଂସ ବେବି ସାୱାରର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ | ଫଙ୍କସନରେ ଉଭୟଙ୍କ ନିକଟତମ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରକିୟା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ଉଭୟ ମାନସୀ ଏବଂ ଯୁବରାଜ ବେବି ସାୱାରର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ମାନସୀ ୮ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ସେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି |

ଫଙ୍କସନରେ ମାନସୀ ଓ ଯୁବରାଜ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ମାନସୀ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ହେ ଭଗବାନ ଆପଣ ଏଇ ଯେଉଁ ଖୁସି ଦେଇଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ | ଆମେ ବାପା ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ |”

ନିକଟରେ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ନିଜର ବିବାହର ପ୍ରଥମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ | ବିବାହ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସସଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରି ନିଜ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିଥିଲେ | ମାନସୀ ଉଭୟଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯୁବରାଜ ଏକ ମଜାଳିଆ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | 

ମାନସୀ ଶର୍ମା ୨୦୧୯ ଫେବୃଆରୀ ୨୧ ତାରିଖରେ ଯୁବରାଜ ହଂସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଯୁବରାଜ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ହଂସରାଜ ହଂସଙ୍କ ପୁଅ |

   Related Posts