Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍, ବାତ୍ୟା ଅମ୍ଫାନ୍ ଜନିତ କ୍ଷୟକ୍ଷତିର କରିବେ ଆକଳନ

4/06/2020 at 1:13 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୦୪।୦୬: ବାତ୍ୟା ଅମ୍ଫlନ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ୩ ଜଣିଆ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍ l  ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଟିମ୍ ରାଜନଗର ବ୍ଲକ୍ ର ପେଣ୍ଠ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ ରେ ବାହାରି ଯାଇଛନ୍ତି l ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ ପରେ କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ପ୍ରକୃତ ଆକଳନ କରିହେବ ବୋଲି ଟିମ୍ର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି l

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଜିଲ୍ଲାର ଚାଷୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଘୋଷଣା ନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମ ର ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଟିମ୍ ସଦସ୍ୟ ଚାଷୀ ଙ୍କ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଆକଳନ ପରେ ରିପୋର୍ଟ ଭିତ୍ତିରେ ସହଯୋଗ ଘୋଷଣା ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି l ଏହି ଟିମ୍ ରେ ମିଶନ୍ ଜଳ ଶକ୍ତି ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟର୍ ଅମରେଶ ପାଲ, ଯୁଗ୍ମ ସଚିବ ସୁରଜ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଡିରେକ୍ଟର ମିନିଷ୍ଟର ଅଫ ପାୱାର ଏନ ଆର୍ ଏଲ୍ କେ ପ୍ରସାଦ ପ୍ରମୂଖ କ୍ଷେତ୍ର ପରିଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି l ଏହି ଟିମ ସହିତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସମର୍ଥ ବର୍ମା ଏବଂ ଜିଲାର ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ପରିଦର୍ଶନରେ ଯାଇଛନ୍ତି l

   Related Posts