Tuesday, March 19, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରେମିକାର ବଧୂବେଶ ଦେଖି ସହିପାରିଲାନି ଯୁବକ, ଫଟୋ ଉଠାଇବା ସହ ଏମିତି କଲା କାମ ସମସ୍ତେ ଦେଖି ହୋଇଗଲେ ଚକିତ

ରାୟବରେଲି  ୧୪/୩-ପ୍ରେମିକାର ବିବାହ ଭୋଜିକୁ ଯାଇଥିଲା ଯୁବକ । କିନ୍ତୁ ଏହି ବେଶଦେଖି ସହିପାରିଲାନି ବୋଲି ୩ ମିନିଟରେ କଲା ଏମିତି କାମ ..ସମସ୍ତେ ଦେଖି ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ।

ରାୟବରେଲିରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।  ପ୍ରେମିକାର ପ୍ରତାରଣା ସହି ନ ପାରି ଯୁବକ କରିଛି ଏପରି କାମ । ବିବାହ ଭୋଜିରେ ସାମିଲହେବା ସହ ପ୍ରେମିକାର ଉଠେଇଛି ଫଟୋ । ଆଗରୁ ପଛରୁ ବି ନେଇଛି ପ୍ରେମିକା ସହ ସେଲଫି । କିନ୍ତୁ ୨/୩ ମିନିଟ ଭିତରେ ହୋଇଗଲା ଓଲଟପାଲଟ । କେହି କିଛି ଭାବିବା ପୂର୍ବରୁ ଅକସ୍ମାତ ଘଟିଗଲା ଏହି ଘଟଣା ।

ଯୁବକ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ କରିଥିଲା ଯୋଜନା । ଏହି ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରେମିକା ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲା ଖୁସି ମନରେ । ବିବାହର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲା ଭାଗ । ପ୍ରେମିକାର ବିବାହ ମଣ୍ଡପରୁ ବି ନେଇଥିଲା ଫଟୋ ।

ଯୁବକ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଘରୁ ନିଜ ଦାଦା ବନ୍ଧୁକକୁ ଚୋରେଇ ନେଇଥିଲା । ବିବାହର ଏହି ଖୁସିର ମାହୋଲ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ସେ ନେଇଥିଲା ମଉକା । ସମୟସୁବିଧା ଦେଖି ପ୍ରେମିକାର ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୁଳି ପରେ ଗୁଳି ମାରିଚାଲିଥିଲା । ମାତ୍ର ତିନି ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ସବୁକିଛି ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓଲଟପାଲଟ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପ୍ରେମିକାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

671 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର