Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପ୍ରେମିକାର ବଧୂବେଶ ଦେଖି ସହିପାରିଲାନି ଯୁବକ, ଫଟୋ ଉଠାଇବା ସହ ଏମିତି କଲା କାମ ସମସ୍ତେ ଦେଖି ହୋଇଗଲେ ଚକିତ

14/03/2019 at 7:52 PM

ରାୟବରେଲି  ୧୪/୩-ପ୍ରେମିକାର ବିବାହ ଭୋଜିକୁ ଯାଇଥିଲା ଯୁବକ । କିନ୍ତୁ ଏହି ବେଶଦେଖି ସହିପାରିଲାନି ବୋଲି ୩ ମିନିଟରେ କଲା ଏମିତି କାମ ..ସମସ୍ତେ ଦେଖି ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ।

ରାୟବରେଲିରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।  ପ୍ରେମିକାର ପ୍ରତାରଣା ସହି ନ ପାରି ଯୁବକ କରିଛି ଏପରି କାମ । ବିବାହ ଭୋଜିରେ ସାମିଲହେବା ସହ ପ୍ରେମିକାର ଉଠେଇଛି ଫଟୋ । ଆଗରୁ ପଛରୁ ବି ନେଇଛି ପ୍ରେମିକା ସହ ସେଲଫି । କିନ୍ତୁ ୨/୩ ମିନିଟ ଭିତରେ ହୋଇଗଲା ଓଲଟପାଲଟ । କେହି କିଛି ଭାବିବା ପୂର୍ବରୁ ଅକସ୍ମାତ ଘଟିଗଲା ଏହି ଘଟଣା ।

ଯୁବକ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ କରିଥିଲା ଯୋଜନା । ଏହି ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରେମିକା ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲା ଖୁସି ମନରେ । ବିବାହର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲା ଭାଗ । ପ୍ରେମିକାର ବିବାହ ମଣ୍ଡପରୁ ବି ନେଇଥିଲା ଫଟୋ ।

ଯୁବକ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଘରୁ ନିଜ ଦାଦା ବନ୍ଧୁକକୁ ଚୋରେଇ ନେଇଥିଲା । ବିବାହର ଏହି ଖୁସିର ମାହୋଲ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ସେ ନେଇଥିଲା ମଉକା । ସମୟସୁବିଧା ଦେଖି ପ୍ରେମିକାର ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୁଳି ପରେ ଗୁଳି ମାରିଚାଲିଥିଲା । ମାତ୍ର ତିନି ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ସବୁକିଛି ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓଲଟପାଲଟ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପ୍ରେମିକାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts