Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବ୍ଲଗ୍ ଲେଖି ଅସନ୍ତୋଷ ଜାହିର କଲେ ବିଜେପି ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଆଡଭାନୀ : ‘ମୋ ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଦେଶ, ତା ପରେ ପାର୍ଟି ଓ ଶେଷରେ ମୁଁ’

5/04/2019 at 10:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୫|୪ : ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଲାଲକୃଷ୍ଣ ଆଡଭାନୀଙ୍କ ତେରଛା ବାଣ । ଆଡଭାନୀ ବ୍ଲଗ୍ ଲେଖି  ଆଜି ଦଳର ମୁଖିଆମାନଙ୍କୁ ପରୋକ୍ଷରେ ମାରିଛନ୍ତି ତେରଛା ବାଣ । ଆସନ୍ତାକାଲି ବିଜେପି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳନ ହେବ। ତା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ବ୍ଲଗ୍  ଲେଖି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁମାନେ ବିଜେପିକୁ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ନୁହଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦଳ କେବେବି  ନିଜର ବିରୋଧୀମାନଙ୍କୁ ଶତ୍ରୁଭାବରେ ଦେଖୁନଥିଲା, ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଭାବେ ଦେଖୁଥିଲା । ଭାରତୀୟ ଗଣତନ୍ତ୍ରର ମୂଳଭିତ୍ତି ହେଉଛି ବିବିଧତା ଓ ମତ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ସ୍ୱାଧୀନତା । ଯେଉଁମାନେ ବିଜେପି ସହ ଏକମତ ନଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ କେବେହେଲେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ବୋଲି ମନେ କରାଯାଉନଥିଲା ।

ସେହିଭଳି ଆଡଭାନୀ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ  ଦେଶ ପ୍ରଥମ, ତାପରେ ପାର୍ଟି ତାପରେ ସେ । ଏକ ଦଳୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତିକ୍ରମେ ବିଜେପି ୭୫ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ବୟସର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ଦେଉନାହିଁ । ଏଥର ବିଜେପି ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଗାନ୍ଧିନଗର ସିଟ୍ କୁ ଦଳର ସଭାପତି ଅମିତ ଶାହାକୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ଦଳକୁ ବିରୋଧୀମାନେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଆଡଭାନୀଙ୍କ ବ୍ଲଗ୍ କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ମୋଦି କରିଛନ୍ତି ଟ୍ବିଟ୍ । ଲେଖିଛନ୍ତି ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଭଳି ବରିଷ୍ଠ ନେତାଙ୍କ ମତକୁ ସେ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି । ଆଡଭାନୀ ସଠିକ କଥା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶ ପ୍ରଥମ, ତାପରେ ପାର୍ଟି ତାପରେ ସେ ।

   Related Posts