ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘କାଶ୍ମୀର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ କ୍ଷମା ନାହିଁ’ – ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୨୦୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ, ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ: ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍: ଗାଡି ଆଗକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • କମିବ ଖରା, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି : ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା
  • ||

ଆତଙ୍କ ଖେଳିଛି ମୋବାଇଲ ଗେମ ମୋମୋ

2/09/2018 at 11:43 AM

ମୋମୋ : ଏକ ମୋବାଇଲ ଗେମ ଯାହା ଆତଙ୍କ ଖେଳିଛି | ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ନିଜ କବଳକୁ ଟାଣି ଆଣୁଛି | ଠାରେ ଯିଏ ଏହାର କବଜାରେ ପଡୁଛି ସେ ଏଥିରୁ ବର୍ତ୍ତୀ ପାରୁନାହିଁ | ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଭଳି ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ମଧ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି କୋମଳମତି ଯୁବକ ଯୁବତୀ | ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହା ଏହି ଗେମର ଭୟାବହତା ସମ୍ପର୍କରେ ସୁଚାଇଦେଉଛି | ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ଗ୍ରାସ କରିଛି ଏହି ମୋମୋ ଗେମ | ଜଣକ ପରେ ଜଣେ ଚାଲି ଆସୁଛନ୍ତି ମୃତ୍ୟୁର ପଞ୍ଝା ଭିତରକୁ |
ବିପଦଜନକ ଅନଲାଇନ ଗେମ ଖେଳି ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ଇଂଜିନିୟରିଂ କଲେଜର ଜଣେ ଛାତ୍ର | ୨୨ ତାରିଖ ସକାଳ ୭ଟା ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ପାଖରେ ଥିବା ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ମେମୋରିଆଲ ହସ୍ପିଟାଲର ୬ ମହଲା ଛାତ ଉପରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଥିସ ସେହିପରି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଦାର୍ଜିଲିଂ ଅଂଚଳର ମନୀଷ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ମୋମୋ ଜାଲରେ ଫସିଯାଇଥିଲେ | ମୋମୋ ଖେଳିବା ପରେ ବେକରେ ରାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ମନୀଷ | ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଚିଠିରେ ମୋମୋ ଗେମ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ | ସେହିଭଳି କୁରେସିଆଙ୍ଗ ଅଂଚଳରେ ଗେମ ଖେଳି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବତୀ |
ମୋମୋ ଗେମର ଲିଙ୍କ ଆସେ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପରେ | ଏହାର ଟାର୍ଗେଟରେ ଥାନ୍ତି କୋମଳମତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ | କିନ୍ତୁ ଖେଳ ବୁଝିବା ଆଗରୁ ଏମାନେ ତାର ଫାଶରେ ପଡିଯାଇଥାନ୍ତି | ଏହି ଘାତକ ଖେଳରୁ କିଭଳି ବର୍ତ୍ତୀ ପାରିବେ ଏହାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଓଡିଶା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏକ ଆଡ଼ଭାଇଜାରୀ ଜାରି କରିଛି | ଉଭୟ ଅଭିଭାବକ ଓ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ ଓ ସଜାଗ ରହିବା ଲାଗି ଏଥିରେ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ମୋମୋ ଗେମ ଯେଭଳି କାହାରି ଜୀବନ ନନେଉ ସେଥିପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ସବୁଠୁ ଜରୁରୀ |

   Related Posts