scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିସ୍ କରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ, ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

10/09/2020 at 11:47 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୯ : କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ଆୟୋଜନ ଭାରତ ନ ହୋଇ ୟୁଏଇରେ ହୋଇଛି | କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନେକ ଖେଳାଳି ଏଥର ନିଜ ପରିବାରକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ନାହାନ୍ତି | ଆଇପିଏଲରେ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନିଜ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଓ ଝିଅ ଜିଭାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଆନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ପରିବାରକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯାଇନାହାନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଚୁଲବୁଲି ଝିଅ ଜିଭା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମିସ କରୁଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜିଭାଙ୍କର ଏଜ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓରେ ଜିଭାଙ୍କୁ ଧୋନୀଙ୍କ ଏକ ସ୍କେଚ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଜିଭା ଧୋନୀଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ସେ ଧୋନୀଙ୍କ ସ୍କେଚ ଧରି ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ସାକ୍ଷୀ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବାପାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ’

View this post on Instagram

Papa s biggest fan !

A post shared by ZIVA SINGH DHONI (@ziva_singh_dhoni) on

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ ଧୋନୀଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ୩ଥର ମ୍ୟାଚ ଜିତିଛି | ସିଏସକେ କେବଳ ୩ଥର ଆଇପିଏଲ ଟ୍ରଫି ଜିତିଛି ତାହାନୁହେଁ | ସିଏସକେ ଆଇପିଏଲ ଇତିହାସର ଏକମାତ୍ର ଟିମ ଯିଏ ପ୍ରତିବର୍ଷ ପ୍ଳେଅଫରେ ପହଞ୍ଚେ | ଗତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଚେନ୍ନାଇ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା |

ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ସହ ସିଏସକେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିଲା | ମୁମ୍ବାଇ ଏକ ରନରେ ଜିତି ଟ୍ରଫି ହାତେଇଥିଲା | ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସିଏସକେ ପାଇଁ ଟିକିଏ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଟିମର ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ସୁରେଶ ରାଇନା ଓ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହ ଆଇପିଏଲ ଖେଳୁନାହାଁନ୍ତି | 

   Related Posts