oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ବିସିସିଆଇ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଯୁବରାଜ, କହିଲେ -‘ମୋତେ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ଅଣପେଷାଦାର ଡଙ୍ଗରେ ବ୍ୟବହାର କରିଛି, ହରଭଜନ-ସେହ୍ୱାଗ ଓ ଜାହିରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ଭାବେ କରିଛି ବ୍ୟବହାର’

27/07/2020 at 4:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୭|୦୭ : ବିସିସିଆଇ ବିରୋଧରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ଯୁବରାଜ ସିଂ । ହରଭଜନ ସିଂ, ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ, ଜାହିର ଖାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବିସିସିଆଇ ନ୍ୟାୟ କରିନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯୁବରାଜ ସିଂ ।

ଯୁବରାଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିସିସିଆଇ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ସାଥି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଠିକ୍ ଭାବେ ପରିଚାଳନା କରିପାରିଲା ନାହିଁ । ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରର ଅନ୍ତ ଭଲ ଭାବେ ହୋଇପାରି ନଥିଲା । ତେବେ ବୋର୍ଡ ଆଗକୁ ଏପରି କରିବ ନାହିଁ । ମ୍ୟାଚ୍ ଓ୍ୱିନରମାନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବ ବୋଲି ଆଶା ରହିଛି । କିପରି କାହାକୁ ଫେୟାରଓ୍ୱେଲ୍ ଦିଆଯିବ ତାହା ସେ ନିଜେ କହିବେ ନାହିଁ । ବିସିସିଆଇ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ । ତେବେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରର ଯେପରି ଅନ୍ତ ହେଲା ତାହା ଠିକ୍ ନଥିଲା । ସେହିପରି ହରଭଜନ ସିଂ, ଜାହିର ଖାନ୍, ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିସିସିଆଇ ଉଚିତ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଇ ନାହିଁ । ତେବେ ଏହା ଏବେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ଚାଲିଛି । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଏପରି ଦେଖିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସେ ଏତେ ଚକିତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି ।

ଯୁବରାଜ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୧୯ ବର୍ଷ ଖେଳିଛନ୍ତି  । ତାଙ୍କୁ ଫେୟାରଓ୍ୱେଲ୍ ଗେମ୍ ଖେଳିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଇ ନଥିଲା । ସେହ୍ୱାଗ, ଜାହିର ଖାନ କିମ୍ବା ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଫେୟାରଓ୍ୱେଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିନି । ସେ ୨୦୧୭ରେ ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ସେହିବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ ସେ କଟକର ବାରବାଟୀରେ ୧୫୦ ରନର ଲଢୁଆ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ ।

   Related Posts