scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୁଣି ବାପା ହେଲେ ଯୁବରାଜ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ ଫଟୋ କଲେ ସେୟାର

25/08/2023 at 9:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଯୁବରାଜ ସିଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନର ଜନକ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କ୍ରିକେଟର ଯୁବରାଜ ସିଂ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଜଲ କିଚ କନ୍ୟା ସନ୍ତନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଏହି ଖୁସିଖବର ଦେଇଛନ୍ତି । ଯୁବରାଜ ସିଂ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଜଲ କିଚ ୨୦୧୬ ନଭେମ୍ୱର ୩୦ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ: ‘ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିନା ମୋ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ ଅସମ୍ଭବ ଥିଲା’- ଯୁବରାଜ ସିଂହ

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୨୨ ଜାନୁଆରୀ ୨୫ରେ ଯୁବରାଜ ସିଂ ଏବଂ ହେଜଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନ ବାବଦରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଯୁବରାଜ ସିଂ ଶୁକ୍ରବାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ନ ଶୋଇଥିବା ବିଗତ ରାତି ଏବେ ଖୁସିର ସ୍ମୃତି ହୋଇଛି । ଆମେ ଆମର ରାଜକୁମାରୀ ଓରାକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ, ଯାହା ପାଇଁ ଆମ ପରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା’ ।

ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ କିଛି ଘଣ୍ଟାରେ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ହରଭଜନ ସିଂ, ମୁନାଫ ପଟେଲଙ୍କ ପରି କ୍ରିକେଟର ଯୁବରାଜଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଯୁବରାଜ ସିଂ ୨୦୧୯ ଜୁନ ୧୦ରେ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସ ନେଇଥିଲେ । ଯୁବରାଜ ଭାରତ ପାଇଁ ୪୦ ଟେଷ୍ଟ, ୩୦୪ ଦିନିକିଆ ଏବଂ ୫୮ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି ।

Also read: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ହେବେ ପନ୍ତ ! କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ଯୁବରାଜ ସିଂ

   Related Posts