scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଘଟଣା, କୋଲକାତାରୁ ଅପହୃତ ତାପସ ଉଦ୍ଧାର

4/03/2021 at 8:30 AM

ସୋର ୦୪।୦୩: ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ପଣବନ୍ଦୀ ରଖିବା ଘଟଣା । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଦକ୍ଷିଣ ଚବିଶ ପ୍ରଗଣା କୁଲଟାଲି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଅପହୃତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ। ସୋର ପୋଲିସର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ତାପସକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି l ସେଠାକାର ପୋଲିସ ସହ ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ସୋର ପୋଲିସ୍ । ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧବାର ରାତି ସାଢେ ଗୋଟାଏରେ ଅପହୃତ ଯୁବକଙ୍କୁ ନେଇ ସୋର ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ପୋଲିସ । ତାପସ ପୂର୍ବରୁ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଆଉ ସେଠିକାର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଅପହରଣରେ ସମ୍ପୃକ୍ତି ରହିଛି । ଅପରାଧୀମାନେ ତାପସଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମାରି ଫଟାଇ ଦେବା ସହିତ ତା ସମୁଖରେ ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଭୟଭୀତ କରିଥିଲେ । ଟଙ୍କା ପାଇଁ ହାତ ଗୋଡ ବାନ୍ଧିବା ସହ ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ସେହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ଥାନା କେଶପୁର ଗାଁର ତାପସ କୁମାର ମହାନ୍ତି ୮ ବର୍ଷ ଧରି ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଏକ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ମଝିରେ ମଝିରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ୧୦ ଦିନ ତଳେ କେଶପୁର ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ତାପସ। ଘରେ ଥିବା ବେଳେ ଗତ ୨୮ ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳେ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ ତାପସଙ୍କ ପାଖକୁ ଫୋନ ଆସିଥିଲା ଯେ ଭଲ କାମ ଅଛି କୋଲକାତା ଆସ । ଆଉ ତାପସ ତୁରନ୍ତ କୋଲକାତା ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ସେହିଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାପସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁକାନ୍ତିଙ୍କ ପାଖକୁ ଅଜଣା ଫୋନରୁ କଲ ଆସିଥିଲା । ଅପହୃତ ସ୍ୱାମୀକୁ ମୁକୁଳାଇବାକୁ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ କିଡନାପର । ଏନେଇ ତାପସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁକାନ୍ତି ସୋର ଥାନାରେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ତନାଘନା କରିଥିଲା । ଉଦ୍ଧାର ଯୁବକ ଶେଷରେ ନିଜ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।

   Related Posts