suno sunao
Aao Nxt
suno sunao
AAo728x90 (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, odisha news,khabar odisha,news in oriya

ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ? ସ୍କୁଲ ପରିସରରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

12/07/2019 at 4:00 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୨|୭: ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଏୟାଫିଲ୍ଡ ଥାନା ଅଧିନ ପୋଖରୀପୁଟ ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବେକରେ ରସି ଲାଗି ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଲୋକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ନାଁ ନାରାୟଣ ଜେନା । ଘର ବାଲିପାଟଣା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଲିଆମାଳ ଗାଁରେ । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।

ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ? ଯଦି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ? ତେବେ କାହିଁକି ଏହି ଯୁବକ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଆଉ ଯଦି ହତ୍ୟା । ତେବେ କିଏ ଏବଂ କାହିଁକି କଲା ହତ୍ୟା । ଏମିତି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ରେଡ ଟି ସାର୍ଟ ସହ ଡେନିମ କଲର ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବା ଯୁବକଟି ବେକରେ ରସି ଲାଗାଇ ଏକ ଗଛରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଥିଲା । ପକେଟରେ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବି ରହିଛି । ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନା ଅଧିନ ପୋଖରୀପୁଟ ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ।

ଆଜି ସକାଳୁ ସକାଳୁ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ଗଛରେ ଜଣେ ଯୁବକ ରସି ଯୋଗେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଲୋକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରି କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି । ଯୁବକଟିର ପକେଟରୁ ମିଳିଥିବା ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସରୁ ବହୁ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯୁବକଙ୍କ ନାଁ ନାରାୟଣ ଜେନା । ଘର ବାଲିପାଟଣା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଲିଆମାଳ ଗାଁରେ । ଘଟଣାଟି ତଦନ୍ତ ସାପେକ୍ଷ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଘଟଣାର ପାରିପାର୍ଶ୍ବିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିଲେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ସ୍କୁଲଟି ତାଲା ପଡିଥିବା ସମୟରେ ନାରାୟଣ ଭିତରକୁ ଗଲେ କେମିତି ? ଘଟଣାଟି ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଘଟିଥାଇ ପାରେ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ନାରାୟଣ ସେଠାକୁ ନିଜେ ଯାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ନାଁ ତାଙ୍କୁ କିଏ ଜୋରଜବରଦସ୍ତି ହତ୍ୟା କରି ଏଠି ଆଣି ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଛି  ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ତଦନ୍ତ ସାପେକ୍ଷ । ଏହାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।

   Related Posts