suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଲକ୍ ଡାଉନ୍‌ରେ ପରିବା କିଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯୁବକ, ବିବାହ କରି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଫେରିଲେ ଘରକୁ

30/04/2020 at 7:05 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୩୦।୪: ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପରିବା ଓ ରାସନ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯୁବକ, କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ନବବଧୂଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଫେରିଥିଲେ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗାଜିଆବାଦ ଜିଲ୍ଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଅଜବ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଗାଜିଆବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ସାହିବାବାଦ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପୁଅ ଅଚାନକ ବୋହୂକୁ ନେଇ ଆସିଥିବାରୁ ମା’ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସହମତ ନଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । ଏହାପରେ ମାମଲା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।

ଉଭୟ ବର କନ୍ୟା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଯୁବକଙ୍କ ମା’ କହିଥିଲେ ଯେ, ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିବା ପୁଅକୁ ଘର ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ । ପୁଅ ପରିବା ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରି ଆସିଛି । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ ରାଜି ନହେବାରୁ ପୋଲିସ ଉଭୟ ବର ଓ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ଅଲଗା ଭଡା ଘରେ ରହିବାକୁ କହିଛି ।

ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ହଠାତ୍ କନ୍ୟା ସହ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ଘଟଣା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିବାହ ହୋଇଛି ନାହିଁ ଏହାର କିଛି ପ୍ରମାଣ ନାହିଁ । ମାତ୍ର ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମନ୍ଦିରରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଛି ।

   Related Posts