oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ଗାଡ଼ି ଚେକିଂ ବେଳେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଏବେ ପୋଲିସ ନେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ…

12/09/2019 at 1:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୨|୯: ନୋଇଡ଼ାର ସପ୍ଟଓ୍ବେୟାର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଗୌରବ ଶର୍ମାଙ୍କ ଗାଡ଼ିକୁ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ବାଡିରେ ପିଟି ଅଟକାଇବା ଘଟଣା ନୂଆ ମୋଡ଼ ନେଇଛି। ସପ୍ଟଓ୍ବେୟାର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବକ ଗୌରବ ଓ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଚାଲାଣ କାଟିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

 ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସଙ୍କ ଏହିଭଳି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ଗୌରବ ରାଗିଯାଇ ବଡ଼ ପାଟିରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ। ସେ ଅଧିକ ରାଗିଯିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହୃଦଘାତ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଗୌରବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ଗୌରବଙ୍କ ବାପା ମୁଲଚନ୍ଦ ଶର୍ମା ଇନ୍ଦିରାପୁର ଥାନାରେ ଏଫଆଇଆର ଦେଇଛନ୍ତି। ଟ୍ରାଫିକ ଏସପି ଶ୍ୟାମ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତଭାର ଦିଆଯାଇଛି। ସଠିକ୍‌ ଭାବେ ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଟ୍ରାଫିକ ଏସପି ଶ୍ୟାମ ନାରାୟଣ କହିଛନ୍ତି।  ଅନ୍ୟ ପଟେ ଗୌରବଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ମୂଳକ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଗୌରବ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିବା କଥା ତାଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ରବିବାର ଦିନ ଗୌରବଙ୍କ ବାପା ଓ ମାଆ ଗାଜିଆବାଦଠାରୁ ଇନ୍ଦିରାପୁର ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ। ହଠାତ୍ ସେକ୍ଟର ୬୨ ଏନଏଚ୍ ୨୪ରେ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ିକୁ ପୋଲିସ ବାଡିରେ ପିଟି ଅଟକାଇଥିଲା। ​ଗୌରବ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ପୋଲିସ କାହଁକି ତାଙ୍କୁ ଗାଡିକୁ ପିଟିଲେ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ନାଲିଆଖି ଦେଖାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଓ ଗୌରବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତି କରିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts