scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦାଦାଗିରିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଜେଲ ଫେରନ୍ତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ଗାଁଲୋକ

17/08/2018 at 1:00 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୭/୮ : ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ହିର୍ମା ପଞ୍ଚାୟତର ହରେକୃଷ୍ଣପୁରରେ ପୁର୍ବଶତ୍ରୁତା ସାଙ୍ଗକୁ ଅତିଶୟ ଦାଦାଗିରିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଜଣେ ଜେଲ ଫେରନ୍ତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକ | ଗତରାତିରେ ହରେକୃଷ୍ଣପୁର ଗାଁର ବିଜୟ ଭୋଇକୁ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଦପିଆଇବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବାଡିରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଘାତ କରି ଅଚେତ କରିବା ପରେ ତାକୁ ଟେକିନେଇ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୁଅରେ ବୁଡାଇ ବୁଡାଇ ମାରିବା ପରେ ଚାଷଜମିରେ ମରଶରୀରକୁ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ | ରାତିପ୍ରାୟ ସାଢେ ବାରଟା ବେଳକୁ ବଡମାଳ ବିଜୟଭୋଇ ନିଖୋଜ ଥିବା ଏତଲା ପାଇ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ତାର ମୃତଦେହକୁ ଠାବ କରି ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲା | ଆଜି ସକାଳୁ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ୍ ସହ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଅନୁସନ୍ଧାନ କରି ମ୍ରୁତ ବିଜୟର ଶବକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା | ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁମର ମୁଣ୍ଡା ଓ ଅଜୟ ବରିହାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ | ମୃତ ବିଜୟ ଭୋଇ ପୁର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଓ ଅନେକ ଚୋରୀ ମାମଲାରେ ଜେଲଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଗାଁ ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଦେଢବର୍ଷତଳେ ସେହି ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ବେକକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ ଯାଇ ମାସେ ତଳେ ଜାମିନରେ ବାହାରିଥିଲା ବିଜୟ ଭୋଇ |ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ, ଅତିଶୟ ଦାଦାଗିରିକୁ ଗାଁ ଲୋକେ ବରଦାସ୍ତ କରି ପାରିଲେନି |

   Related Posts