Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପାରାଦୀପ ଉପକଣ୍ଠ ବଗଦିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ

7/11/2018 at 9:45 AM

ପାରାଦୀପ ୭|୧୧:  ପାରାଦୀପ ଉପକଣ୍ଠ ବଗଦିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ । ଆହତ ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ କୁଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ସିଜୁ ଗାଁର ସୁଧୀର ସ୍ବାଇଁ । ଗୁରତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅଠରବାଙ୍କୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପର୍ଣ୍ଣ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ପରେ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ବେଳେ ସେ ରଙ୍ଗିଆଗଡ ଦେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ବଗଦିଆ ଛକ ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି । ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏକ ବୁଲେଟ୍ ଗାଡିରେ ଆସି ସୁଧୀରଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣକ ସୁଧୀରଙ୍କ ପଛପଟୁ ଛୁରାମାଡ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ବାଲିତୁଠ ଅଞ୍ଚଳର ସମୀର ନାୟକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ପୁର୍ବ ଶତୃତାକୁ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts