ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ, ଶେଷରେ ପ୍ରତାରଣା କଲେ ପ୍ରେମିକ : ନାବାଳିକା ଏବେ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ

17/12/2020 at 9:46 AM

ସୋର ୧୭।୧୨: ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ, ତାପରେ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ, ଶେଷରେ ପ୍ରତାରଣା । ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ନାବାଳିକା ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ପ୍ରେମିକ । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ଥାନା ମଙ୍ଗଳପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କଟକ ଜିଲ୍ଲା ମାହାଙ୍ଗା ଯଶୁଆପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ ମଙ୍ଗଳପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଥିବା କେନାଲ କାମରେ ଶାରଳା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ୍ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା । ଫଳରେ ସେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଭଡାରେ ରହିଆସୁଥିଲା । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କର ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା ।

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ବାରମ୍ବାର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ । ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ନୀରିହ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ କଥାକୁ ବିଶ୍ବାସକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ।

କିଛି ଦିନ ଏମିତି କଟିବା ପରେ ଏବେ ବିବାହ କରିବାକୁ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଅରାଜି ହୋଇଥିଲେ । ବିବାହ ପାଇଁ କହିବାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଭ୍ୟ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ସୋର ଥାନାରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts