ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ଟ୍ରେନରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ କଲେ ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ବିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ, ଠିକ୍ ସମୟରେ ମିଳି ନାହିଁ ସାହାଯ୍ୟ

25/11/2019 at 4:59 PM

ଆଲ୍ଳାହାବାଦ୨୫/୧୧: ଡ଼େହରାଡୁନରୁ ଆଲ୍ଲାହାବାଦ ଯାଉଥିବା ସଙ୍ଗମ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଚାରିଜଣ ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣ ଯୁବତୀ ହଇରାଣ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ୍ଳ ଭାଷାରେ ଗାଲିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ। ଟ୍ରେନରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଦେଖି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ହରାଇଣ କରିଥିଲେ।

କିଛି ବିକଳ୍ପ ନ ପାଇ ଯୁବତୀ ନିଜ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଏ ଘଟଣା ସଂପର୍କ​‌ରେ କହିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଜାଣିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ଟ୍ବିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ​‌ରେଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାକୁ ବହୁ ସମୟ ବିତି ଯାଇଥି​‌ଲେ ମଧ୍ୟ ରେଳ ବିଭାଗ, ରେଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ମିଳି ନ ଥିଲା।

କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହି ଟ୍ବିଟ୍‌କୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଡିଆରଏମ୍ ଫରଓ୍ବାର୍ଡ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଟୁଣ୍ଡଲା ଜିଆରପି  ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ। ମୁରାଦାବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ଯୁବତୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଯିବା ପାଇଁ ସଂଗମ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ। ସେହି ବଗିରେ ବସିଥିବା ଚାରିଜଣ ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଥିଲେ। ସେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts