scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନୀଳଗିରି ଅଂଚଳରୁ ଉଲଗ୍ନ ଅଣ ଓଡିଆ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର ; ଘର ରାଂଚିରେ, କିଏ କଲା ଉଲଗ୍ନ ?

25/10/2018 at 4:25 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୨୫|୧୦: ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ଅଂଚଳରେ ଆଜି ଜଣେ ଅଣ ଓଡିଆ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଜଡିଦା ପଂଚାୟତ ପୋଡାସୁଲ ନିକଟ ଦେଇ ସିଆଡିମାଳ ଯାଇଥିବା ରାସ୍ତା କଡରେ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଏହି ଯୁବତୀ ପଡିରହିଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହା ଦେଖିବାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକ ପୋଷାକ କିଣି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଖାଇବା ପିଇବା ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଗୁମସୁମ ହୋଇ ରାସ୍ତାକଡରେ ବସି ରହିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି ।  ସେ ରାଞ୍ଚି ଅଂଚଳର ଓ ତାଙ୍କ ନାମ ସୁସ୍ମିତା ବୋଲି ଯୁବତୀ  କହିଛନ୍ତି । ପୂଜା ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଘଟିବା ଯୋଗୁଁ ସେ ଘର ଛାଡି ଆସିଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ବେଳେ ବେଳେ ଖରାପ ହେଉଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ଯୁବତୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଶାସନ କିମ୍ବା ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିରାପଦ ସ୍ଥାନକୁ ନେବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିନାହିଁ । ଗତ କାଲି ରାତିଠାରୁ ଯୁବତୀ ଏଠାରେ ଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ସେ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇପଡିଥିଲେ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଜଣାପଡି ନାହିଁ । ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟ ଏ ସମ୍ପର୍କିତ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଉନାହାଁନ୍ତି । ନିଶା ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଭାବରେ ଥିଲା ଭଳି ଯୁବତୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ରହିଛି । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିବା ଆଶଂକାକୁ ମଧ୍ୟ ଏଡାଇଦେଇ ହେବ ନାହିଁ । ଖୁବଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ତାଙ୍କ ବାସସ୍ଥଳକୁ ପଠାଇବାକୁ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts