vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
ori homes
vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଢେଙ୍କାନାଳ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା, କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅବହେଳାରୁ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର

24/06/2022 at 12:14 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ : ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା । ବେଫିକର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅବହେଳାରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ସତ୍ତ୍ବେ ଗୁରୁତ୍ବ ନଦେବାରୁ ଏଭଳି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି । ମୃତ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କାମାକ୍ଷାନଗର ଉପଖଣ୍ଡ ମଠକରଗୋଳା ଗ୍ରାମର ଦୀପକ ବେହେରାଙ୍କ ଝିଅ ରୋଜି ବେହେରା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରୋଜିଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ସେ ଗୁରୁତର ଆନିମିଆ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ଥିଲା। ଫଳରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ମାତ୍ର ଏସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ କଟକ ଏସସିବି ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ଦିଗରେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇନଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଫଳରେ ଅସହାୟ ପରିବାର ଝିଅକୁ ମହିଳା ଭେଷଜ ୱାର୍ଡକୁ ନେଇ ରଖିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଶୁକ୍ରବାର ଭୋର ସମୟରେ ଯୁବତୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଫଳରେ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଦେବାରେ ଅବହେଳା ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ  ବେଫିକର ମନୋଭାବକୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର । 

   Related Posts