previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଧର୍ମଗଡ : ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ବେହାଲ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା, ନଦୀ କୂଳିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି
  • ||
  • ମୋହନା : ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା ହରଭଙ୍ଗୀ ନଦୀର ଜଳସ୍ତର, ୪ ଗାଁକୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : କୂଅରେ ପଡିଲା ଜଙ୍ଗଲୀ ବାରହା, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ସ୍ନାନ ବେଳେ ଅଘଟଣ : ଭାସିଯାଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା କାର୍, ଜଣେ ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଆହତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବ୍ରେକ୍ ଫେଲ୍ ହେଲା ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିଲା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ନଦୀ ପାର ହେବା ସମୟରେ ଭାସିଗଲେ ବୃଦ୍ଧା, ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ବିହାରରେ ବଦଳିବ ରାଜନୈତିକ ସମୀକରଣ : କଂଗ୍ରେସ-ଆରଜେଡି ସମର୍ଥନରେ ସରକାର ଗଢିବେ ନୀତିଶ !
  • ||
  • ଜୟପୁର : ନଦୀ ପାର ହେବା ସମୟରେ ଭାସିଗଲେ ବୃଦ୍ଧା, ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଗାଁ ନିକଟ ମହୁଲ ଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା’ ହତ୍ୟା ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||

ୟୁଟ୍ୟୁବର ହିର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନୀ ଲିଙ୍କ୍ ! ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ନେଇ କହିଥିଲେ ମା’, ହେବ ଯାଞ୍ଚ

1/09/2020 at 1:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧।୯: ପ୍ରୟାଗରାଜ ଖୁଲଦାବାଦରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୟୁଟ୍ୟୁବର ହିର ଖାନ୍ ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି । ହିନ୍ଦୁ ଦେବାଦେବୀଙ୍କୁ ନେଇ ଅଶ୍ଳୀଳ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ହିର ଖାନ୍ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ । ହିରଙ୍କର ପାକିସ୍ତାନୀ ଲିଙ୍କ୍ ଥିବା ତାଙ୍କ ମା’ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ନିଜ ସଂପର୍କୀୟ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ସେ ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

ହିରଙ୍କ ମା’ଙ୍କ କହିଥିଲେ ଯେ, ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର କେତେଥର ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ହାଲଚାଲ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ହିର ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍ ରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଏହି ଘଟଣା ସହ କିଛି ସଂପର୍କ ନାହିଁ । ସେ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟେର ନାଁ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ସେ କହିପାରିନଥିଲେ ।

ହିରଙ୍କ ମା’ଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ । ଏହି ମାମଲାରେ ହିର କିଛି ହେଲେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ହିରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ । ହିରଙ୍କ ମା’ବୟାନ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରାଯିବ । କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ହିରଙ୍କର ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ସଂପର୍କ ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ । ହିରଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ପଛରେ କ୍ରିକେଟର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କେହି ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କ ହାତ ରହିଛି କି ନାହିଁ ତାର ତଦନ୍ତ ହେବ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ହିରଙ୍କ ମା’ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଶ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କାମକୁ ନେଇ ସେ ପଶ୍ଚତାପ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

ଏସଏସପି କହିଛନ୍ତି ଏହି ମାମଲା ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର । ହିର ଖାନ୍ ୫ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାକୁ ଏଟିଏସ ଏବଂ ଏସଟିଏଫ ସହ ଅନ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସୀ ମଧ୍ୟ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ହିର ଖାନ୍ ଦେଶର ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ।

   Related Posts