vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ୟୁଟ୍ୟୁବର ହିର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନୀ ଲିଙ୍କ୍ ! ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ନେଇ କହିଥିଲେ ମା’, ହେବ ଯାଞ୍ଚ

1/09/2020 at 1:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧।୯: ପ୍ରୟାଗରାଜ ଖୁଲଦାବାଦରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୟୁଟ୍ୟୁବର ହିର ଖାନ୍ ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି । ହିନ୍ଦୁ ଦେବାଦେବୀଙ୍କୁ ନେଇ ଅଶ୍ଳୀଳ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ହିର ଖାନ୍ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ । ହିରଙ୍କର ପାକିସ୍ତାନୀ ଲିଙ୍କ୍ ଥିବା ତାଙ୍କ ମା’ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ନିଜ ସଂପର୍କୀୟ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ସେ ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

ହିରଙ୍କ ମା’ଙ୍କ କହିଥିଲେ ଯେ, ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର କେତେଥର ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ହାଲଚାଲ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ହିର ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବତନ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍ ରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଏହି ଘଟଣା ସହ କିଛି ସଂପର୍କ ନାହିଁ । ସେ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟେର ନାଁ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ସେ କହିପାରିନଥିଲେ ।

ହିରଙ୍କ ମା’ଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ । ଏହି ମାମଲାରେ ହିର କିଛି ହେଲେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ହିରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ । ହିରଙ୍କ ମା’ବୟାନ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରାଯିବ । କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ହିରଙ୍କର ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ସଂପର୍କ ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ । ହିରଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ପଛରେ କ୍ରିକେଟର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କେହି ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କ ହାତ ରହିଛି କି ନାହିଁ ତାର ତଦନ୍ତ ହେବ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ହିରଙ୍କ ମା’ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଶ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କାମକୁ ନେଇ ସେ ପଶ୍ଚତାପ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

ଏସଏସପି କହିଛନ୍ତି ଏହି ମାମଲା ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର । ହିର ଖାନ୍ ୫ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାକୁ ଏଟିଏସ ଏବଂ ଏସଟିଏଫ ସହ ଅନ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସୀ ମଧ୍ୟ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ହିର ଖାନ୍ ଦେଶର ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ।

   Related Posts