ରାମ-ସୀତା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଆଲିଆ ଓ ରଣବୀର, ରାବଣ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମନା କଲେ ୟଶ୍

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 13, 2023 IST

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩।୦୬ : ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ଓ କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଷ୍ଟାରର ବିଗ ବଜେଟ୍ ସିନେମା ‘ଆଦିପୁରୁଷ’କୁ ନେଇ ସବୁଆଡ଼େ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀତେଶ ତିୱାରୀ ଖୁବଶ୍ରୀଘ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ‘ରାମାୟଣ’ ଫିଲ୍ମ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ଲାଗି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଓ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଫାଇନାଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାରେ ଆଲିଆ ସୀତା ଓ ରଣବୀର ରାମ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।

{"id":802671,"width":838,"height":471,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶୁଟିଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ତେବେ ଚଳିତ ଦୀପାବଳୀରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଘୋଷଣା କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ନୀତେଶଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ୟଶ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଆସୁଥିବା ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ଯଦି  ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ ତେବେ ୟଶ ନୀତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଜାଣିଶୁଣି ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକାରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି  ।

{"id":802679,"width":843,"height":632,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ବ ସଫଳତା ପରେ ୟଶ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଏଡ଼ାଉଛନ୍ତି । ସେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରେ  । ସେଥିପାଇଁ ସେ ନକରାତ୍ମକ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି ।  ପୂର୍ବରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା କି ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ । କିନ୍ତୁ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମନା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଆଗକୁ କିଏ ହେବ ରାବଣ, ତାହା  ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ।

You Can Read:

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/snowdrop-actress-park-soo-ryun-passes-away-at-29-after-falling-from-stairs-family-to-donate-organs/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/snowdrop-actress-park-soo-ryun-passes-away-at-29-after-falling-from-stairs-family-to-donate-organs/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.