oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣ୍ଡପରେ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗତିନାଶିନୀ, ପୀଠରେ ମହାନବମୀ ପୂଜା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୮ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୪ ବର୍ଷରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା
  • ||

“ପିଏଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଦାୟୀ”- ମାଲକାନଗିରିରେ ସରକାରୀ ଅଫିସ୍ ପାଚେରୀରେ ଲେଖାକୁ ନେଇ ହଇଚଇ

1/01/2020 at 10:17 AM

ମାଲକାନଗିରି ୧।୧: ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପାଚେରୀରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଅପ୍ରୀତିକର କଥା । କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପିଏ ଦେବ ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଏପରି ଲେଖିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ପିଏ ଦେବ ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ମନୀଷ ଅଗ୍ରୱାଲ ଦାୟୀ ବୋଲି କାନ୍ଥରେ ଲେଖାଯାଇଛି ।

ଏହାସହ ଲେଖାଯାଇଛି, Corrupt Collector, Collector killed Panda, Collector killed PA, Why you do this to innocent, Shame on you, Manish Chor hey । ହେଲେ ନୂଆବର୍ଷରେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଏପରି ଲେଖିଛନ୍ତି ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ । ମାଲକାନଗିରି ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମାଲକାନଗିରିଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ପିଏ ଦେବ ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ମୃତଦେହ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ସତୀଗୁଡା ଡ୍ୟାମ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ଗତ ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଦେବ ନାରାୟଣ ନିଖୋଜ ଥିବାବେଳେ ଏନେଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମାଲକାନଗିରି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ସକାଳେ ଅଫିସ ଯାଇଥିଲେ । ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଖାଇବାକୁ ଘରକୁ ଆସିଲେ । ତା’ ପରେ ଅଫିସ୍‌ ଯାଇ ଆଉ ଫେରିନଥିଲେ ଦେବ ନାରାୟଣ । ଶନିବାର ସକାଳେ ଡ୍ୟାମ୍‌ ପାଖରେ ଦେବ ନାରାୟଣଙ୍କ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଓ ହେଲମେଟ୍‌ ପଡିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ସେ କିଛି ଦିନ ହେଲା ମାନସିକ ଚାପରେ ଥିବା ପରିବାର ଲୋକ କହିଥିଲେ ।

ସେପଟେ ଅଫିସ୍‌ କାମକୁ ନେଇ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଦେବ ନାରାୟଣ ଚାପରେ ଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଅଫିସ ଗାଡି ନେଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍‌ ମଗାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ତେବେ ଦେବ ନାରାୟଣ ବେଶ୍‌ ଶାନ୍ତ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥିବାରୁ ସେ କେବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ସହକର୍ମୀ ଅନୁମାନ କରୁଥିଲେ ।

   Related Posts