ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଶୁଭ କାମନା କରି ପାଟଣା ପୁଣ୍ୟତୋୟା ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା

29/09/2021 at 9:29 PM

ପାଟଣା , ୨୯/୦୯: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ  ୭୧ ତମ ଜନ୍ମ ଦିବସ ଅବସରରେ ସେବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲୁରହିଛି  । ଏହି  ଉପଲକ୍ଷେ ବୁଧବାର କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ବ୍ଲକ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଦେଇ ପ୍ରବାହିତ ବୈତରଣୀ ନଦୀ କୂଳରେ ନମାମି ଗଙ୍ଗା ତରଫରୁ ନଦୀର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନମାମି ଗଙ୍ଗେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ମହେଶ୍ୱର ସାହୁ ସଙ୍କଳ୍ପରେ ବସି ନୀତି କାନ୍ତିରେ ବୈତରଣୀ ନଦୀକୁ ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା କରିଛନ୍ତି । ଯଜ୍ଞ ଓ ବୈତରଣୀରେ  ଆଳତୀ ସହ ଦୀପଦାନ କରିଥିଲେ ।  

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପାଟଣା ଓ ସାହାରପଡା ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳର ଭାଜପା କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବତନ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ମମିତା ନାଏକ, ପୂର୍ବତନ ସାହାରପଡା ବ୍ଲକ ଅଧକ୍ଷ ଗୌତମ ନାଏକ, ପୂର୍ବତନ ପାଟଣା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଭାଜପା ବିଧାୟକ ପର୍ଥୀ ଥିବା ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ନାୟକ, ଭାଜପା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସତ୍ୟବ୍ରତ ନାଏକ, ଭାଜପା ପାଟଣା ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଅଭୟ କୁମାର ବେହେରା ଓ ପୂର୍ବତନ ପାଟଣା ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ପଲେଇଙ୍କ ସହ ବହୁ ଆଗ ଧାଡ଼ିର ନେତା ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts