ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଇକକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍‌, ଦୁଗ୍ଧ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ ରବିନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଓସ୍କାର ବିଜେତା ଗାୟିକା ଆଇରିନ କାରାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୬୩ ବର୍ଷରେ ଦୁନିଆକୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା
  • ||
  • IND vs NZ : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଗଲା ମ୍ୟାଚ୍, ୨ ଦିନିକିଆ ବାତିଲ
  • ||

ବିଶ୍ବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବରଗଡର ଧନୁଯାତ୍ରା ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

3/11/2019 at 8:53 AM

ବରଗଡ ୩।୧୧: ୭୧ତମ ବିରାଟ ଧନୁଯାତ୍ରାରେ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ । ବୈଠକରେ ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ,ଭିଡ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ  ଓ ସୁରଖୁରରେ କିପରି ଏହି ବିଶ୍ବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ସନେଇ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆସନ୍ତା  ଡିସେମ୍ବର ୩୧ରୁ ଜାନୁଆରୀ ୧୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ୧୦ ଦିନ ବ୍ୟାପି  ଚାଲିବ ବିଶ୍ବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବରଗଡ ର ଧନୁଯାତ୍ରା । ଏହି ୭୧ତମ ବିରାଟ ଧନୁଯାତ୍ରାରେ   ବରଗଡ ପାଲଟିବ  ମଥୁରା ନଗରୀ  ଓ ଅମ୍ବାପାଲି  ପାଲଟିବ ଗୋପପୁର । ସେହିପରି  ଉଭୟ ସହର ମଧ୍ୟସ୍ଥଳରେ ବହିଯାଇ ଥିବା  ଜୀରା ନଦୀ ପାଲଟିବ ଯମୁନା ନଇ  । ପ୍ରାୟ ୧୭ଟି ମୁକ୍ତାକାଶ ମଂଚ ରେ ଧନୁଯାତ୍ରା ର ଦୃଶ୍ୟ ଅଭିନୀତ ହେବକୁ ଯାଉଛି  ।   ଶନିବାର  ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ  ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଧନୁଯାତ୍ରା କମିଟି ର ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।ଚଳିତ  ବର୍ଷ  ଧନୁ ଯାତ୍ରାକୁ ଅଧିକ ସରସ ସୁନ୍ଦର ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ କମିଟି ନିଷ୍ପତି ନେଇଛି ।  ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ,ଭିଡ  ଓ ଯାତ୍ରାରେ ଯେପରି କିଛି ଅଘଟଣ ନଘଟିବ ତା ଉପରେ  ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ବ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଇଛି। ଗତଥର କଂସ ଭୁମିକାରେ  ଅଭିନୟ କରିଥିବା  ଭୁବନେଶ୍ବର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ  ମଧ୍ୟ କଂସ ଭୁମିକାରେ ଦେଖିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ।

   Related Posts