Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ଲମ୍ବା ବିଲେଇ ! ଏତେ ଧଳା କି ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

11/08/2022 at 2:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧।୦୮: ବିଲେଇମାନେ ସାଧାରଣତ ଦେଖିବାକୁ ଛୋଟ । ସେମାନଙ୍କର ହାରାହାରି ଲମ୍ବ ୨୩ରୁ ୨୫ ସେଣ୍ଟିମିଟର ମଧ୍ୟରେ ଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏଭଳି ଏକ ବିଲେଇ ଅଛି। ଯାହାର ଉଚ୍ଚତା ଦୁଇ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଆକାର। ଏହି ବିଲେଇକୁ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ପ୍ରତାରିତ ହୁଅନ୍ତି । ପ୍ରାୟତ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କୁକୁର ବୋଲି ଭାବିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ଏହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଲୋକମାନେ ଏହାର ଲମ୍ବ ବିଷୟରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବିଲେଇ ବିଷୟରେ।

ଋଷରେ ରହୁଥିବା ୟୁଲିଆ ମିନିନା ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ପୋଷା ବିଲେଇ କେଫିର୍ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସମାନେ ବିଲେଇର ଲମ୍ବ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ । ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହାକୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ କୁକୁର ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଦେଖିଲେ, ଏହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସତରେ ଏକ ବିଲେଇ । ସେ ନିଜର ବଡ଼ ଆକାର ଏବଂ ଲମ୍ବା କେଶ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୟୁଲିଆଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି କି ସେ ଏହି ବିଲେଇକୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଏହି ବିଲେଇ କେଫିର୍ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବର୍ଷର ଝିଅ ଆନେଚେକାଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା କରନ୍ତି।
ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଧୁତା, କେତେ ସୁନ୍ଦର!” ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି “କେଫିର ଆନେଚେକାଙ୍କ ପରି ଲମ୍ବା। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ।

   Related Posts