ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଅପହୃତା ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି ସହାୟିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ଦାବିରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ

26/11/2019 at 3:48 PM

ଆଠମଲ୍ଲିକ ୨୬।୧୧ : ଆଠମଲ୍ଲିକ ଥାନା  ଦିଗପଦର ଗ୍ରାମର ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି ସହାୟିକା ଜଲି ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଅପହରଣକୁ ଦେଢ ମାସ ବିତିଗଲା ପରେ ବି ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଠମଲ୍ଲିକ ପୋଲିସ ଜଲି ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରି ଆଜି ଶତାଧିକ ମହିଳା ଏକ ରାଲିରେ ଆସି ଆଠମଲ୍ଲିକ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ସମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିଛନ୍ତି । ଏକ ଦାବିପତ୍ର ଆଠମଲ୍ଲିକ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଜରିଆରେ ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ପରେ ବି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିପାରି ନାହିଁ କି କିଛି ତଦନ୍ତ କରୁନାହିଁ । ଯାହାଫଳରେ ପୋଲିସ ଉପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଆଉ ଭରସା ପାଉନାହିଁ । ଆଞ୍ଚଳିକ ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା କମିଟି ତରଫରୁ ଆଜି ବିକ୍ଷୋଭ କରାଯାଇଛି । ଜଦି ଜଲି ପ୍ରଧାନକୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର ନକରିପାରିଲେ ପୁଣି ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts