vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
ori homes
vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୧୦ ମାସର ଶିଶୁକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇ ଯାଉଥିବା ବାଟରେ ମା’ ଉପରେ ପଡିଲା ପଥର, ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

25/08/2020 at 5:49 PM

ସୁନ୍ଦରନଗର ୨୫/୦୮ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ମଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଉପମଣ୍ଡଳ ସୁନ୍ଦରନଗରର ଦୁର୍ଗମ ପଞ୍ଚାୟତ ଧନୟାରା ବାଢ଼ୁ ଗାଁରେ ପାଣି ପିଉଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ଜଣକ ଘରୁ ଅନ୍ୟ ୫ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ନିଜର ୧୦ ମାସର ଅସୁସ୍ଥ ଶିଶୁକୁ ନେଇ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବାହାରିଥିଲେ | ରାସ୍ତାରେ ସେ ନିଜ ଶିଶୁକୁ ଆଉ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଇ ପାଣି ପିଇବାକୁ ନଇଁଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଏକ ବଡ ପଥର ଆସି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା | ଫଳରେ ମହିଳା ଖାଲ ଆଡକୁ ଥିବା ଏକ ବୁଦାରେ ଯାଇ ଫସିଗଲେ | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଡ କଷ୍ଟରେ ବୁଦାରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା | ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେବାକୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡକାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଗାଁକୁ ରାସ୍ତା ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ବୋହି ରାସ୍ତା ଯାଏଁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ଏଥିପାଇଁ ପାଖାପାଖି ଘଣ୍ଟେ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା | ସେତିକି ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ମୃତ ମହିଳା ଜଣକ ହେଲେ ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁନମ ଦେବୀ | ସୁନ୍ଦରନଗର ଏସଡ଼ିଏମ ରାହୁଲ ଚୌହାନ ରାଜସ୍ବ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ କରି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି |

   Related Posts