ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆଜବେଷ୍ଟ ଘରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

3/11/2022 at 4:28 PM

ଜଳେଶ୍ୱର, ୦୩/୧୧: ଘରଠାରୁ ୫ କିଲୋମିଟର ଦୂର ରାସ୍ତା ପାଖ ଏକ ଆଜବେଷ୍ଟର ଘରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ମହିଳା ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ରାଇବଣିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଧାନଘେରି ଗ୍ରାମର ରାଇବଣିଆ ଖୁଆଡ଼ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଆଜବେଷ୍ଟର ଘର ଛାତ ତଳେ ସକାଳ ସମୟରେ ଜଣେ ମହିଳାର ମୃତଦେହ ପଡିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।

ମୃତଦେହ ପାଖରେ ଏକ ଅଖା ଭର୍ତ୍ତି କିଛି ଜିନିଷ ରହିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ ଲୋକେ । ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ରାଇବଣିଆ ଥାନାକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ରାଇବଣିଆ ପୋଲିସ ପହଁଚି ଶବ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ମହିଳା ଜଣକ କାଳିକ ପଞ୍ଚାୟତର ଗହିରାବନ୍ଧ ଗ୍ରାମର ନାରାଣ ମୁର୍ମୁଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୋନିଆ ମୁର୍ମୁ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେବେ ଘରଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୫କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ମହିଳାଙ୍କର ମୃତଦେହ ପଡିଥିବାରୁ ଅଧିକ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ମହିଳାଙ୍କୁ କିଏ ହତ୍ୟା କରି ଏଠାରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛି ନା ଏହାର ପଛରେ ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ରିହଛି ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ ।

   Related Posts