AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଗୁଲମର୍ଗ ସ୍କିଂ ରିସର୍ଟରେ ହିମସ୍ଖଳନ, ଫସିଲେ ଅନେକ ବିଦେଶୀ ଟୁରିଷ୍ଟ
  • ||
  • ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲା, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ଜେ.ପି ଦାସ କରିବେ ତଦନ୍ତର ତଦାରଖ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି, ଟ୍ୱିନସିଟିର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ବଜେଟ୍: ସୁନା-ରୁପା, ସିଗାରେଟ୍ ମହଙ୍ଗା, ଶସ୍ତା ହେଲା ଟିଭି ଉପକରଣ ଓ ସାଇକେଲ୍, ଖେଳନା
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିପଡ଼ିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଅଟୋ, ୯ ଆହତ
  • ||

ମହିଳା ଉବର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଫିଙ୍ଗିଲେ ପଥର, ମଦ ବୋତଲରେ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ, କାମ କଲାନି ପାନିକ୍ ବଟନ୍‌

12/01/2023 at 11:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୨/୦୧: ଜଣେ ମହିଳା ଉବର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ। ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦିଲ୍ଳୀ କାଶ୍ମୀରୀ ଗେଟ୍ ନିକଟରେ। ମହିଳା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ତାଙ୍କ ଉପରକୁ କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମଦ ବୋତଲରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ଲୁଟ୍ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।

ବୁଧବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୨ ଟା ସମୟରେ ଇଣ୍ଟର ଷ୍ଟେଟ ବସ୍‌ ଟର୍ମିନାଲ ଠାରୁ ୧୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ଏଭଳି ଘଟିଥିଲା। ଏଠାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଉପରକୁ ପ୍ରଥମେ ପଥର ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ। ଏମତିକି ଏକ ପଥର ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ମାଡ଼ ହୋଇଥିଲା। ଗାଡ଼ିର କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେତିକିବେଳେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।

ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଗାଡ଼ି ଚାବି ନେଇ ପଳାଇଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ସେମାନଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ତାଙ୍କୁ ମଦ ବୋତଲରେ ଆକ୍ରମଣ ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ  ଗଭୀର ଆଘାତ ହୋଇଥିଲା।

ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ପାନିକ୍ ବଟନର ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଉବର ଆପ୍ ତାଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିନଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ପୋଲିସ୍ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପରିବାର ଲୋକେ କୌଣସି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିନଥିବାବେଳେ କାଶ୍ମୀରୀ ଗେଟ୍ ପୋଲିସ ଧାରା ୩୯୩ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ସେପଟେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଉବର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖାଯାଇଛି। ଉବର ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି ’ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ଭୟଙ୍କର । ଆମେ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛୁ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବା ନେଇ କାମନା କରୁଛୁ। ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ଉବର ଏବଂ ଥାର୍ଡ ପାର୍ଟୀ ବୀମା ଦ୍ବାରା କରାଯିବ। ଏହା ସହ ତଦନ୍ତରେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ବୋଲି ଉବର ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି।

   Related Posts