scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଝିଅ ସହ ନାତୁଣିକୁ ବିକ୍ରିକରିଦେଲେ ମହିଳା, ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଜ୍ଵାଇଁ

14/01/2019 at 8:11 PM

ରେଓ୍ଵାରୀ ୧୪/୧- ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ରେଓ୍ଵାରୀରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ନିଜର ଝିଅ ସହ ନାତୁଣିକୁ ବିକ୍ରିକରିଦେବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଜ୍ବାଇଁ ।

ଚଣ୍ଡଗଡ଼ର ରେଓ୍ଵାରୀ ଅଂଚଳରେ ମହମ୍ମଦ ହସନ ଗୋଟେ ମସଜିଦରେ ମୌଲବୀ ଥିଲେ । ସେ ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସାଧବାକୁ  ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ପିଲାଟିଏ ବି ଥିଲା  । ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ନ ଥିଲା । କିଛିଦିନ ପାଇଁ ବାପଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଝିଅକୁ ଫେରିବାକୁ ଜ୍ବାଇଁ ଫୋନ କରିବା ପରେ ଶାଶୁ ଛାଡ଼ି ନଥିଲେ । ସେ ଫୋନରେ ଓଲଟି କହିଥିଲେ ୫ଲକ୍ଷ  ଦେବ ନା ୪୦ ହଜର ଟଂକାରେ ବିକ୍ରିକରିଦେବି ବୋଲି ଜ୍ଵାଇଁକୁ କହିଥିଲା ଶାଶୁ  ।

ଏହି ଘଟଣାପରେ ମୌଲବୀ ଜ୍ଵାଇଁ ଶାଶୁକୁ କହିବା ପରେ ବି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଛୋଟ ପିଲାକୁ ବି ଛାଡ଼ି ନଥିଲା । ଜ୍ଵାଇଁକୁ ଶାଶୁ ଡ଼ିମାଣ୍ଡ କରିଥିଲା ୫ ଲକ୍ଷ  । ହେଲେ ଏହି ଟଂକାର  ଦେବାର ସାମର୍ଥ୍ୟ  ନଥିବାରୁ ସେ ଦେଇପାରି ନଥିଲେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଓଲଟି ଧମକାଇବା କଥା ଥାନାରେ ଜ୍ଵାଇଁ ଏତାଲା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଶାଶୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଂକା ନଦେଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ-ନାତୁଣିକୁ ଛାଡ଼ିବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଯଦି ୫ଲକ୍ଷ ନଦିଏ ୪୦ ହଜାର ଟଂକାରେ ମାଆ-ଛୁଆଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଦେବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

କୌଣସି ଉପାୟ ନପାଇ ଯୁବକ ଥାନାରେ ଏତାଲା ଦେବା ପରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛି ।

ଜ୍ଵାଇଁ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ବେଳକୁ ଶାଶୁ  ୪୦ ହଜାର ଟଂକାରେ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ  ଝିଅକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ଜ୍ଵାଇଁ ।

   Related Posts