Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଝାରସୁଗୁଡାରେ ତେଜିବାରେ ଲାଗିଛି ମଦ ବିରୋଧୀ ଆନ୍ଦୋଳନ

28/10/2018 at 5:45 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୮/୧୦ : ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମଦ ବିରୋଧୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ତେଜିବାରେ ଲାଗିଛି । ଦୁଇଦିନ ତଳେ ବଢ଼େଇମୁଣ୍ଡାରେ ମହିଳା ମାନେ ମଦ ବିକ୍ରେତା ମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ କାରିବାକୁ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ।ଆଜି ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମରାକୁଟା, ଜମେରା ଓ ସିଂହାବଗା ଅଂଚଳର ମହିଳା ମାନେ ତିହାଡ଼ିପାଲିରେ ଥିବା ସରକାରୀ ଲାଇସେନ୍ସ ପ୍ରାପ୍ତ ଦେଶୀ ମଦଭାଟି ରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ମହିଳା ମାନେ ମଦଭାଟିରେ ପଶି ଦେଶୀମଦ ପାଉଚକୁ ଫିଙ୍ଗିବା ସହ ମଦଭାଟିର ବିଭିନ୍ନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ଭାଂଗିରୁଜି ଦେଇଥିଲେ । ଖବରପାଇ ଝାରସୁଗୁଡା ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ମହିଳାଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ 3ଘଂଟା ଧରି ମହିଳା ମାନେ ମଦଭାଟିକୁ ଘେରାଉ କରିବା ସହ କୁଚିଆ ମଦ ବେପାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସାହାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ମହିଳାମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବେଳେ ମଦଭାଟି ମ୍ୟାନେଜର 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ କ୍ଷତି ହୋଇଛି ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛି ।

   Related Posts