ସ୍ତ୍ରୀ ପିନ୍ଧୁ ନଥିଲା ସ୍ଵାମୀ ପସନ୍ଦର ଶାଢୀ, ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମାମଲା

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 01, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧।୦୩: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଗ୍ରାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଶାଢୀ ପାଇଁ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ।  ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିବାକୁ କୁହନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ପତ୍ନୀ ମପସନ୍ଦର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ, ସ୍ୱାମୀ ଘରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ପତ୍ନୀ ଅଶାନ୍ତି ହୋଇ ବାପ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲା ପରିବାର ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଗତ ରବିବାର ଉଭୟଙ୍କୁ କାଉନସିଲ କରାଯାଇଛି ।

PunjabKesari

ଜନପଦ ଆଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦୁହିଙ୍କ ବିବାହ ୮ ମାସ ବିତି ଯାଇଥିଲା। ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ବହୁତ ଧୁମଧାମ ସହ ହୋଇଥିଲା । ନିକଟରେ ସ୍ୱାମୀ ପରିବାର ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ରକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ। ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଶାଢୀରେ ଦେଖି ବହୁତ ହୁଅନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରାୟତଃ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ସେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଲେ, ସ୍ୱାମୀ ରାଗି ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ନା ନା କଥା କହିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି।

PunjabKesari

ଏହି ବିଷୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା  ଦିନେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବହୁତ ରାଗିଗଲେ, ସେ ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବାପଘରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ମାମଲାକୁ ପରିବାର ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲା। ପରିବାର ପରାମର୍ଶ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଆସିବା ପରେ ପରାମର୍ଶଦାତା ଉଭୟଙ୍କୁ କାଉନସିଲ କରିଥିଲା । ଏନେଇ କାଉନସିଲର କହିଛନ୍ତି କି ଏହା ଏକ ଅଜବ ମାମଲା । ଯୁବକ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ କିମ୍ବା ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବୁଝାମଣା ହୋଇଛି। କିଛି ଦିନ ପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ତାରିଖ ଦିଆଯାଇଛି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/student-unable-to-reach-exam-centre-on-time/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/student-unable-to-reach-exam-centre-on-time/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.