scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସ୍ଵାମୀକୁ ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ମାରିଦେଲେ ମହିଳା, ଫ୍ରିଜରେ ପୂରେଇ ଫୋପାଡ଼ିଦେଲେ କେନାଲରେ

19/01/2019 at 8:35 PM

ଜାମସେଦପୁର ୧୯/୧- ପ୍ରେମ ସହ ପରକୀୟା  ଯୋଡ଼ିଲେ ପରିଣତି ହୋଇଥାଏ ଭୟାବହ । ପ୍ରେମିକ ହେଉବା ପ୍ରେମିକା ଏହି ପରକୀୟା ପ୍ରେମରେ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ପାଇବାକୁ ହୋଇପଡ଼ନ୍ତି ବ୍ୟାକୁଳ । ସେଥିପାଇଁ କାହାକୁ ଏହି ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବାକୁ ପଡ଼ିଲେ ବି ଅପରାଧ କରିବାକୁ ପଛାଇ ନ ଥାନ୍ତି ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟିଛି ଜାମସେଦପୁର ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଅଂଚଳରେ । ଜମି କିଣାବିକା  ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ତପନ ଦାସ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଛି ଚାଂଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ।

ତପନ ଦାସ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିଲେ । ପତ୍ନୀ ଶ୍ରେୟା ସହ ସୁମିତ ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ହୋଇଗଲାପରେ ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ସବୁ ପାଣିପାଗ । ଶ୍ରେୟା ଓ ସୁମିତ ବେଫିକରଭାବେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ଏହି ପ୍ରେମର ବାଧକ ସାଜୁଥିବା ତପନକୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

ସେମାନେ ଘଟଣାଦିନ ତପନ ଓ ଶ୍ରେୟା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ଶ୍ରେୟା ପ୍ରେମିକ ସୁମିତକୁ ଫୋନ କରି ଡ଼ାକିଥିଲା । ସୁମିତ ତା ର ଜଣେସାଙ୍ଗ  ସୋନୁ ନାମକ ଯୁବକକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଆସିଥିଲା । ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ତପନର ଗଳାଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ତା ପରେ ସେମାନେ ତପନକୁ ହତ୍ୟା କଲାପରେ ଫ୍ରିଜରେ ପୂରାଇ ରଖିଦେଲେ । ତା ପରଦିନ ସେମାନେ ଅଟୋରେ ନେଇ ବହୁତଦୂରରେ ବୁଦାମୂଳେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ ।

ତପନ ନିଖୋଜ ହେବାକୁ ନେଇ ଶ୍ରେୟା ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଯାଇ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ଆଡ଼େ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତପନର ଖୋଜଖବର କିଛି ପାଇ ନ ଥିଲା ।

 ଶ୍ରେୟା ପୋଲିସକୁ ଭୂଆଁ ବଲାଇବାକୁ କହିଥିଲା ଘଟଣାଦିନ ତାଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗ ଫୋନ କରି ଡ଼ାକିଥିଲେ । ସେ କାମ ଅଛି ବୋଲି କହି ଆଲମିରାରୁ ୨ଲକ୍ଷ ଟଂକା ନେଇ ବାହାରିଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରାତି ୧୨ଟା ବେଳକୁ ଫୋନ ଲଗାଇବା ପରେ ଫୋନ ସ୍ଵଚ୍ ଅଫ ଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର କିଛି ଖିଅ ପାଉ ନଥିଲା ।

କିଛିଦିନ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଫ୍ରିଜ ଭିତରେ ଶବ ମିଳିବା ନେଇ ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲା । ତପନଙ୍କର କେହିଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଖବର ଶ୍ରେୟାକୁ ଜଣାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଶବକୁ ଜବତ କରି ତପନ ଦାସ ବୋଲି ଚିହ୍ନିଥିଲା ।

ଏହାପରେ ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ଶ୍ରେୟା ଉପରକୁ ଆସିଥିଲା । ଶ୍ରେୟାକୁ ଥାନାକୁ ଡ଼ାକି ପଚରାପଚରି କଲାପରେ ସବୁ ସତକଥା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା । ପୋଲିସ ଶ୍ରେୟା, ସୁମିତ ଓସୋନୁକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts