ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସରୁ ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ, ସାପ କାମୁଡିବା ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ନ ନେଇ ଗୁଣିଆ ଡାକି ଝାଡିଲେ

27/06/2020 at 2:50 PM

ପାଟଣା ୨୭।୬: ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସ ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ପାଟଣା ଥାନା ଭାଲିଆଡାଳ ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ସାପ କାମୁଡାରେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଗୁଣିଗାରେଡିକୁ ଅପଣାଇ ଶେଷରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଗୁଣିଆ ଜଣଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିବା ସହିତ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ତାଳି ମାରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ରାତିରେ ଗ୍ରାମର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନଳିତା ଦଳଦସିଆ (୩୦)ଙ୍କୁ ଏକ ବିଷଧର ସାପ କାମୁଡି ଦେଇଥିଲା । ଅନ୍ଧବିଶ୍ଵାସର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନ ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିଠାରୁ ଶନିବାର ସକାଳ ୧୦ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୁଣିଗାରେଡି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନଉଠିବାରୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସାହାଯ୍ୟରେ ପାଟଣା ମେଡିକାଲ ଅଣାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବିଳମ୍ବ ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

ବିଜ୍ଞାନ ଯୁଗରେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହେଉଛନ୍ତି ଯାହାଦ୍ବାରା ଅମୂଲ୍ୟ ଜୀବନ ଚାଲିଯାଇଛି । ସେପଟେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁପରେ ଗୁଣିଆ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

   Related Posts