scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପରକୀୟା ପ୍ରେମର କରୁଣ ପରିଣତି ; ସ୍ବାମୀକୁ ଛାଡ଼ିଲା, ୫ବର୍ଷ ପୁଅକୁ ବି ମାରିଲା ତଣ୍ଟିଚିପି

16/01/2019 at 5:44 PM

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୧- ପ୍ରେମଠାରୁ ପରକୀୟା ଆହୁରି ଭୟଙ୍କର । ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଏହି ପରକିୟା ପ୍ରେମପାଇଁ ଛାଡ଼ିଛି ନିଜ ସ୍ଵାମୀକୁ, କରିଛି  ବି ହତ୍ୟା ନିଜ ୫ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ।

ଏହିଘଟଣା ଘଟିଛି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ବିନଓ୍ଵାସନ ଇଲାକାରେ ।  ରାନୀ ନାମକ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଏକ ଘରୋଇ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷକତା କରୁଥିଲା । ସେହି ବିଦ୍ୟାଳୟର ନରେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ସହିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା ପ୍ରେମ । ଏହି ପ୍ରେମପାଇଁ ନରେନ୍ଦ୍ର ସହ ରହିବାକୁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ରାନୀ ପଳେଇଆସିଥିଲା । ରାନୀର ସ୍ବାମୀ ସେହି ଅଂଚଳରେ ଘରୋଇ କଂପାନୀର ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲା ।

ରାନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଆସିଲାବେଳେ ୫ବର୍ଷର ପୁଅ ବି ଥିଲା । ସେହି ପୁଅକୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ବିବାଦ ସବୁବେଳେ ଲାଗିରହୁଥିଲା । ରାନୀ ନିଜର ପୁଅକୁ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବେଳେ ନରେନ୍ଦ୍ର ଚାହୁଁ ନଥିଲା । ରାନୀର ଏହି ୫ବର୍ଷର ପୁଅପାଇଁ ସବୁବେଳେ କଳି ଲାଗୁଥିଲା ।

ଘଟଣାଦିନ ପୁଅକୁ ଟ୍ୟୁସନ ନେବା ସମୟରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାନୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିଥିଲେ । ରାନୀ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପୁଅର ତଣ୍ଟି ଚିପି ମାରିଦେଇଥିବା କଥା ପୋଲିସ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଉଭୟ ରାନୀ ଓ ନରେନ୍ଦ୍ରକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି ।  

   Related Posts