suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

୫ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଧରି ଗଙ୍ଗା ନଦୀକୁ ଡେଇଁଲେ ମହିଳା: ନିଜେ ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଲେ, ସମସ୍ତ ସନ୍ତାନ ନିଖୋଜ

12/04/2020 at 3:46 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୧୨|୦୪:  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଭଦୋହୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜଣେ ମହିଳା ନିଜର ୫ଜଣ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଧରି ଗଙ୍ଗା ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଛନ୍ତି । ତେବେ ମହିଳାଜଣଙ୍କ ପହଁରି ବାହାରକୁ ଆସିଯାଇତିବା ବେଳେ ସନ୍ତାନମାନେ ବୁଡି ଯାଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ଠାବ କରାଯାଇ ପାରି ନାହିଁ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଭଦୋହୀ ଜିଲ୍ଲାର ଗଙ୍ଗା ଘାଟରେ ରବିବାର ସକାଳେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ୫ ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ମହିଳାଜଣଙ୍କ ହେଲେ ଗୋପିଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଧିନରେ ଥିବା ଜାହାଙ୍ଗୀରାବାଦର ମୃଦୁଳ ଯାଦବଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଞ୍ଜୁ ଯାଦବ । ସେ ନିଜର ୫ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଧରି ଗଙ୍ଗା ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ସେ ନିଜେ ବାହାରକୁ ଆସିଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନାହିଁ । ଏହି ସନ୍ତାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ୩ ଝିଅ ଓ ୨ ପୁଅ ରହିଥିଲେ । ତବେ ପାଣିରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ସେ ନିଜ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ବୁଡାଇ ଦେଇଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ଗଙ୍ଗାନଦୀ କୂଳରେ ବସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ପରେ ସମସ୍ତ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ମହିଳାଜଣଙ୍କ ନିଜର ସମସ୍ତ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ବୁଡାଇ ଦେଇଥିବା କହିଥିଲେ । ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମୃଦୁଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମଞ୍ଜୁ ଶନିବାର ରାତ୍ରରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇତିଲେ । ତେବେ ସେ ମାନସିକ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ଥିଲେ । ଏପରି ସେ କାହିଁକି କଲେ ଜଣାପଡି ନାହିଁ । ତେବେ ମୃଦୁଳଙ୍କ ସହ ଝଗଡାର ଏହା ପରିଣତି ବୋଲି ମଞ୍ଜୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଓ ଦମକଳବାହିନୀ ପହଁଚି ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିପାରି ନାହିଁ ।

   Related Posts