oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଭଞ୍ଜବିହାର କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ରେ ବାଘ ! ଭୟଭୀତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ, ବନ ବିଭାଗର ପାଟ୍ରୋଲିଂ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉଗ୍ରରୂପ ରୂପ ନେଲା ପାରିବାରିକ କଳହ, ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ
  • ||
  • ୫ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ସାର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୧୪ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ପୂଜାରେ ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୨୬ରୁ ୨୯ ଯାଏ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଛେଚିବ
  • ||

ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ନରଖି ଗର୍ଭବତୀ ହେଲେ ମହିଳା, ରହସ୍ୟ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର

11/03/2021 at 9:03 AM

ଲଣ୍ଡନ, ୧୧|୦୩:   ବିନା ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଗର୍ଭବତୀ ହେଲେ ମହିଳା । ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଇଁ ବଢିଲା ରହସ୍ୟ । ଏପରି ଏକ ଚକିତ କଲା ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଇଂଲଣ୍ଡକ ହାମ୍ପୟାର ସହରରେ । ଏହି ସହରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଚକିତ କଲା ଭଳି କାହାଣୀ ବାବଦରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ୨୮ ବର୍ଷୀୟା ନିକୋଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ବିନା ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଡେଲିମେଲର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ନିକୋଲ ଯେତେବେଳେ ୧୮ ବର୍ଷର ଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଜଣେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ । ଏକଦା ସେ ଅଫିସରେ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ଭବତୀ ନା ନାହିଁ ସେନେଇ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା । ଯାହା ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପାଦତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯାଇଥିଲା । କାରଣ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କୁଆଁରୀ ଥିଲେ । ଏପରିକି ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା ।

ନିକୋଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଓ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ କେବେବି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ କିପରି ଗର୍ଭବତୀ ହେଲେ ତାହା ବୁଝିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏହାର କାରଣ ସେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି । ଏହାପରେ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥିଲେ । ତେବେ ସେ ଭେଜିନସ୍ମସ୍ ନାମକ ଏକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ରୋଗରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ ।

ଯେତେବେଳେ ଏହା ଜଣାପଡିଲା ନିକୋଲ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରିବେ ବୋଲି ସେ ଭାବିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ପ୍ରସବ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ସେତେ କଷ୍ଟ ହୋଇନଥିଲା । ଏବେ କିନ୍ତୁ ସେ ଓ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଏକାଠି ନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ଝିଅଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ନରଖି ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଶରୀରେର ପ୍ରବେଶ କଲେ ଜଣେ ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ବିରଳ ମାମଲା । ନିକୋଲଙ୍କ ମାମଲା ଏହାମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts