scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଚଳନ୍ତା ବସରୁ ବାନ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କାଢ଼ିଲେ ମହିଳା; ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟି ହୋଇ ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ହୋଇଗଲା ଅଲଗା

19/01/2019 at 1:19 PM

ଛତ୍ରପୁର ୧୯/୧ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ବସ ଝରକା ପରେ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିବା ଯୋଗୁଁ ଏକ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି | ମହିଳା ସେହି ସିଟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବସିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ବାନ୍ତି ଲାଗିବାରୁ ସେ ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ସିଟ ବଦଳାଇବାକୁ କହିଥିଲେ | ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସିଟ ଚଡି ଭିତର ପଟକୁ ବସିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ବାନ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଯେମିତି ଝରାକୁ ପଟୁ ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କଲେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ହଠାତ କଟିଯାଇ ବାହାରେ ପଡିଗଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସତନାରୁ ଛତ୍ରପୁର ଯାଉଥିବା ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କର ଗତକାଲି ଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ବାନ୍ତି ଲାଗିବାରୁ ମହିଳା ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କରିଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବସ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲା | ପନ୍ନା ସ୍ଥିତ ବିଜ୍ଞାନ କଲେଜ ସମ୍ମୁଖରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ବଦେଇହେବ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କଟିଯାଇଥିଲା | କ୍ଷଣକେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମୁଣ୍ଡ ବାହାରେ ପଡିଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ଗଣ୍ଡି ବସ ସିଟରେ ରହିଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଆସାରାଣୀ ଖାରେ ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାର ବକ୍ସବାହାରେ ରୁହନ୍ତି | ଗତକାଲି ସେ ଛତ୍ରପୁର ଯାଉଥିଲେ | ପନ୍ନା ପାଖରେ ବସ ବୁଲିଲା ବେଳକୁ ମହିଳା ମୁଣ୍ଡ ବାହାରକୁ କଢ଼ାଇଥିଲେ ଏବଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଖୁଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କଟିଯାଇଥିଲା |

   Related Posts