oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ କଲେ ଏଭଳି କାରନାମା; ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା ମହିଳାଙ୍କ ସମସ୍ତ କାରନାମା

4/12/2018 at 3:28 PM

ସିଡନୀ ୪/୧୨ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ମାରପିଟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇଦେଇଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସିସିଟିଭିରେ ମହିଳାଙ୍କ ସମସ୍ତ କାରନାମା କଏଦ ହୋଇଥିଲା | ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫୈଜଲ ଖାନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ | ମୁସଲିମ ଡେଟିଂ ଜରିଆରେ ଅସମୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା | କିଛି ଦିନ ଉଭୟ ମିଶାମିଶି କରିବା ପରେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ମହିଳା ନିଜ ଅସଲି ରଙ୍ଗ ଦେଖେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ମହିଳା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଫୈଜଲ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରୁଛନ୍ତି | ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ପୋଲିସ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା | ଗିରଫ ପରେ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ଫୈଜଲ ସମସ୍ତ ଘଟଣା କହିଥିଲେ |

ଫୈଜଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଅସମୀ ନିଜ ରଙ୍ଗ ଦେଖେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ | ସେ ସବୁବେଳେ ଫୈଜଲ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେଉଥିଲେ | ଏହାପରେ ଫୈଜଲ ଅସମୀଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ | ସେ ଜାଣିସାରିଥିଲେ ଯେ ଅସମୀ କେବଳ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଭିଜା ପାଇବା ପାଇଁ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଅସମୀ ନିଜେ ଜାଣିଗଲେ ଯେ, ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଚାଲ ସମ୍ପର୍କରେ ସବୁ ଜାଣି ସାରିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ମିଛ କେଶରେ ଫସେଇବା ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଦିନେ ରାତିରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ବେଳେ ଅସମୀ ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ, “ତମେ କଣ ମତେ ଘରୁ ବାହାର କରିବ, ଦେଖା ମୁଁ ମୁଁ ତମର କଣ ଅବସ୍ଥା କରୁଛି |”

ଫୈଜଲଙ୍କୁ ମିଛ କେଶରେ ଫସେଇବା ପାଇଁ ଅସମୀ ଲିଫ୍ଟ ଭିତରେ ନିଜ ମୁହଁକୁ ନିଜେ ମାଡ ମାରିଥିଲେ | ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ତଳେ କଳା ଦାଗ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଅସମୀ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଆସି ଫୈଜଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନେଇଥିଲା | ଫୈଜଲ ଜେନା ଓକିଲଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଏବଂ ଓକିଲଙ୍କ ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଫୈଜଲ ଅସମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରମାଣ ଯୋଗାଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଫୈଜଲ ରହୁଥିବା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା | ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ଯେଉଁଥିରେ ଅସମୀ ନିଜ ମୁହଁକୁ ନିଜେ ମାଡ ମାରିଥିବା ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାମଲା ଓଲଟି ଯାଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ସାମ୍ନା ଆଣିଲାବେଳକୁ ଅସମୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅସମୀକୁ ଖୋଜୁଛି | ତେବେ ଫୈଜଲ ପୋଲିସକୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଅସମୀଙ୍କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ନିଜ ସହରକୁ ପଠେଇଦେଉ | କାହିଁକିନା ମହିଳାଙ୍କ ଏଭଳି କାରନାମାରେ ଫୈଜଲ ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବିପଦ ଥିବା ଫୈଜଲ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts