oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ଜେଲରେ ପୁଣି ଜଣେ କଏଦୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ IDCO ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଏକାସାଙ୍ଗେ ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢାଉ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଏକତା କପୁରଙ୍କ ବଢିଲା ଅଡୁଆ, ଗିରଫ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କଲେ ବିହାର କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗୁରୁବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା, ୧୪ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ମହିଳା ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ ଖାଇବା : ତରକାରୀରୁ ବାହାରିଲା ୪୦ଟି ମଲା ଅସରପା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

12/03/2019 at 2:57 PM

ବେଜିଙ୍ଗ ୧୨/୩ : ଖାଦ୍ୟ ପଦାର୍ଥରେ ଅଜବ ଅଜବ ଜିନିଷ ବାହାରିଥିବା କଥା ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିଥିବେ | ବେଳେ ହୋଟେଲରେ ଖାଉଥିବାବେଳେ ଭୋଜନରେ କୀଟ କିମ୍ୱା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଜିନିଷ ବାହାରିଥିବା ବା ଭାତରେ ଦାନ୍ତ ବାହାରିଥିବା ଘଟଣା ପୁରୁଣା | ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଚୀନରେ ଘଟିଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଚୀନରେ ରେସ୍ତୋରାଁରୁ ଜଣେ ମହିଳା ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ପାଇଁ ତରକାରୀ ଅନଲାଇନ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ | ନିର୍ଧାରିତ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଡର ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚି ଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମହିଳା ଖାଇବା ବାଢ଼ିଥିଲେ | ଖାଇବା ଦେଖି ମହିଳା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |


ଖାଇବା ପରଷିବା ମାତ୍ରେ ତରକାରୀରେ ଅସରପା ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ | ସେ ପୁଣି ଗୋଟିଏ କି ୨ଟି ନୁହେଁ ପୁରା ୪୦ଟି ମଲା ଅସରପା | ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ସବୁ ଅସରପା ବାହାର କରି ଗୋଟିଏ ଟିସୁ ପେପରରେ ରଖିଥିଲେ | ତାପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ଗୋଟିଏ ପ୍ଲେଟ ଡକ ଡିଶରେ ୪୦ଟି ଅସରପା ଥିଲା |


ଏହାପରେ ମହିଳା ରେସ୍ତୋରାଁ ମାଲିକଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ରେସ୍ତୋରାଁ ଆସନ୍ତା ୧୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବ | ତେବେ ମହିଳା ଅର୍ଡର କରିଥିବା ଖାଦ୍ୟ ସେତେବେଳେ ରୋଷେଇ କରାଯାଇଥିଲା ନା ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ଖାଦ୍ୟକୁ ଗରମ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା ସେନେଇ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି |


ମହିଳାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରେକଡିଂ କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ରେସ୍ତୋରାଁ ମାଲିକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭୁଲ ମାଗିବା ଉଚିତ ବୋଲି ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି |


ଏହିସବୁ ଘଟଣା ପାଇଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅନଲାଇନ ଫୁଡ ଡେ଼ଲିଭରୀ ପ୍ରତି ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ କମି କମି ଯାଉଛି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୋମାଟୋ ଖାଇବା ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଖାଇବାରେ ଏକ ଅସରପା ବାହାରିଥିଲା |

   Related Posts